www.sudzibas.lv Rīgas 89. vidusskola Uzdevums Bez Atbilžu: Kā Irīna Sīdorkina Atstāj Skolēnus Bez Ceļvedēja

Rīgas 89. vidusskola - Uzdevums Bez Atbilžu: Kā Irīna Sīdorkina Atstāj Skolēnus Bez Ceļvedēja

Irina Sidorkina, Rīgas 89. skolas skolotāja, uzdevusi visai sākumskolas klasei pārbaudes darbu uz 3 lapām, ko skolēniem pašiem pienākas pārbaudīt, nevis skolotājam: pēc darba izpildes skolēniem jāveic arī tās pārbaude, citiem vārdiem sakot, veikt darbu par skolotāju – identificēt kļūdas, pašiem iezīmēt punktus, aprēķināt vērtējumu, pamatojoties uz iegūtajiem punktiem. Turklāt beigās vajadzētu aprēķināt darba procentu (?), ņemot vērā, ka procenti sakumskolā vēl nav apgūti. Turklāt beigās nav atbilžu, tādējādi bērns nevar objektīvi novērtēt savu darbu (kur viņš pieļāva kļūdas), un nav iespējams salīdzināt ar pareizajām atbildēm. Līdz ar to varētu vienlīdz veiksmīgi aizstāt skolotāju ar rīcību rīku kaudzi.

H

Dilera 05.12.2023

Dilera 06.12.2023

Dilera 06.12.2023

A Arian 06.12.2023

A Ainia 06.12.2023

M Murruce 27.12.2023

Paškontroles diagnosticējošie darbi ir jādod,jo skolēniem jāapgūst prasme novērtēt gan savu,gan klasesbiedru sniegumu.Taču šajā procesā iztrūkst viena lieta-uzdevumu atbildes.Ar tām gan skolotājai bērni ir jānodrošina,lai diagnostikai būtu kāda jēga.