www.sudzibas.lv Rīgas 89. vidusskola Uzdevums Bez Atbilžu: Kā Irīna Sīdorkina Atstāj Skolēnus Bez Ceļvedēja

Rīgas 89. vidusskola - Uzdevums Bez Atbilžu: Kā Irīna Sīdorkina Atstāj Skolēnus Bez Ceļvedēja

Irina Sidorkina, Rīgas 89. skolas skolotāja, uzdevusi visai sākumskolas klasei pārbaudes darbu uz 3 lapām, ko skolēniem pašiem pienākas pārbaudīt, nevis skolotājam: pēc darba izpildes skolēniem jāveic arī tās pārbaude, citiem vārdiem sakot, veikt darbu par skolotāju – identificēt kļūdas, pašiem iezīmēt punktus, aprēķināt vērtējumu, pamatojoties uz iegūtajiem punktiem. Turklāt beigās vajadzētu aprēķināt darba procentu (?), ņemot vērā, ka procenti sakumskolā vēl nav apgūti. Turklāt beigās nav atbilžu, tādējādi bērns nevar objektīvi novērtēt savu darbu (kur viņš pieļāva kļūdas), un nav iespējams salīdzināt ar pareizajām atbildēm. Līdz ar to varētu vienlīdz veiksmīgi aizstāt skolotāju ar rīcību rīku kaudzi.

H

Komentāri (6)

Dilera 05.12.2023

https://victoriatomas.shop

Dilera 06.12.2023

https://220.lv/lv/

Dilera 06.12.2023

https://www.vanessabruno.com/

A Arian 06.12.2023

https://www.balenciaga.com/en-lv.

A Ainia 06.12.2023

.

M Murruce 27.12.2023

Paškontroles diagnosticējošie darbi ir jādod,jo skolēniem jāapgūst prasme novērtēt gan savu,gan klasesbiedru sniegumu.Taču šajā procesā iztrūkst viena lieta-uzdevumu atbildes.Ar tām gan skolotājai bērni ir jānodrošina,lai diagnostikai būtu kāda jēga.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes