LV RU

Rīgas 6.vidusskolā/ Elma Rudzīte - Briesmīgs darbs

Skolotāja māca vidusskolai programmēšanu un to dara ļoti savdabīgā veidā. Skolotāja runā ar sevi, sagaida no skolēniem vairāk, nekā māca, dod aizskarošas iesaukas skolēniem, runā par savu privāto dzīvi tik daudz, ka skolēni labāk zin, ko skolotāja darīs pēc stundām, nevis to, ko būtu jāzin programmēšanā. Vidusskolēni vēl pacieš visas grūtības un mājās pasmejas par skolotājas viegli manāmajām garīgās veselības problēmām, bet problēma ir tajā, ka Rīgas 6.vidusskolā skolotāja māca arī mazākām klasēm informātiku un vidusskolēni jau vairāk uztraucās par mazākajiem bērniem. Skolotājai patīk novirzīties no tēmām un aiztikt skolēnus. Šai sievietei nav vietas skolotāja darbā! Paviršā attieksme neattiecas tikai pret skolēniem, bet arī saviem darba kolēģiem-citiem skolotājiem. Citus skolotājus apvārdo skolēnu klātbūtnē.

L

Vairāk sūdzības par Rīgas 6.vidusskolā/ Elma Rudzīte

Komentāri (3)

M MohawkUshanka 25.06.2018

Agrāk mācījos pie šīs skolotājas, bet nu jau vairs nē. Atceros, ka vienu reizi šī skolotāja pavadīja apmēram 10 minūtes no stundas laika, lai izklāstītu savu "konspirācijas teoriju" par to, ka "Nike", "Reebok", "Adidas" un citas apģērba kompanījas nozaga sporta kurpju dizainu no "Asics". Varu apstriprināt informāciju par apvainojošām iesaukām skolēniem.

N Nesatricināmais 10.11.2019

Laikam šai skolai ir talants izvēlēties informātikas skolotājus. Arī patreizējais informātikas skolotājs Kalvis Kincis ir seksuāli izmantojis nepilngadīgu skolnieci. Tādam nav vietas mācību iestādē.

J Justicetaisnība 07.01.2020

Neticu!
Viens no sakarīgākajiem skolotājiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes