Rīgas 6. vidusskolas - Slikti skolotāji

Ļoti slikti skolotāji uzbrūk bērniem kuri neko neizdara tādu lai viņiem ieliktu nv. Bioloģijas skolotāja neatļauj iet puišiem uz tualeti. Vēstures skolotāja dod pārbaudes darbus bez tēmas paskaidrošanas pirms pārdaubes darba.
Un neviena no tām skolotājām nepaskaidro tiem kas atbrauca no Ukrainas vai no Krievijas. Very bad teachers attack children who do nothing to put 0 on them. The biology teacher does not allow guys to go to the toilet. The history teacher gives the tests without explaining the topic before the rewrite work.
And none of those teachers explain to those who came from Ukraine or from Russia.

14.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Komentāri (7)

Pilnīgi piekrītu

G Gulbenietis 14.11.2022

Molodec, ka sev piekrīti ;)

T taisnibascinitajs3 14.11.2022

Pilnīgi piekrītu

P PatiesiibasMeka 14.11.2022

Atbalstu!

Ok

Z Ziemas rūkītis 20.12.2022

Un rausta aiz drēbēm

O ottoocto 13.02.2023

Nu latviešu skola- liekas, ka ne ar ko neatšķiras no citām, gaļas mašīna, kurā cenšas izdzīvot , gan skolotāji , gan skolēni. tikai skolotājiem ir vara un savas problēmas izliek uz skolēniem . tur gan var pateikt paldies ministrijai , kura nevis rūpējas, lai domātu par izglītības celšanu vai fizisko un mentālo klimatu ko rada viņu saražotie izdevumi,bet atražo sevi ar nestrādājošiem projektiem tādējādi tērējot gan finansiālos, gan fiziskos, gan mentālos valsts resursus! tagad, kad ir skola 2030 projekts, tie bērni vispār izies nekādi , jo skolotāji nezina kā mācīt, ko mācīt . bet programmu ražotāji nezina pat elementāro anatomiju un vecumposmu psiholoģiju, kā saka, galvenais, lai kaut kas notiek, ko var parādīt un papīri kārtībā . Lielie uzņēmumi jau izgājuši pirms 20 gadiem Latvijā un Eiropā universālā zaldāta radīšanu , un sapratuši,ka tas nestrādā , bet valsts vēl kaut kur pakaļā domā , ka tā ir inovācija. cilvēks nevar zināt visu, pie tam mūsdienās , kur informācijas aprite un maiņa notiek ātrāk nekā mēs spējam to izlasīt

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes