www.sudzibas.lv Rīgas 6. vidusskolas Šim vajadzētu 10 A4 lapas..

Rīgas 6. vidusskolas - Šim vajadzētu 10 A4 lapas..

Skolā nebiju bijusi pus gadu smagas operācijas dēļ, bet nācās uz semestra beigām nākt nolikt matemātiku. Ļoti vienkārši varēju pierādīt ka Saiva Vilna liek atzīmes pēc pašas izvēles bet nedeva ar mācību pārzini pilno darbu. Kad vēros pie āboltiņas, viņa bija rupja, ļoti neprofesionāla un bezatbildīga. Kad vērsos pie direktora, atstāja to tikai āboltiņai. Nav vārdu, vairs nekad negribu piedzīvot šādu attieskmi no skolas pedagogiem.

27.04.2023

RAMONA👀 27.04.2023

Tur, šķiet, daži ir aizsēdējušies tai skolā, sākot ar Lailu.

A anoniiims.lietotaajs 27.04.2023

Skolotāja Saiva Vilne godīgi liek atzīmes un parasti paskaidro, kāpēc ir tieši tāds vērtējums.

šitā te Ilze Orupe (Soc. pedagogs) Pieskata mūs informatikā (mums ir datorium) Vienmēr ik pēc 5 min. viņa pasaka: "Cepumu dabūji?!" un ja kāds pasaka, ka nav tad 5 stāvs tevi jau gaidīs :DD