www.sudzibas.lv Rīgas 6. vidusskolas Atlaižiet vēstures skolotāju!!!

Rīgas 6. vidusskolas - Atlaižiet vēstures skolotāju!!!

Vēstures skolotāja neļauj klasesbiedriem prezentēt prezentāciju, jo skolotāja nemāk ieslēgt prožektoru... Tas ir normāli? Tad, kad viņa beidzot ieslēdza prožektoru, viņa Saka, ka dators nevar palaist powerpoint. Kad beidzot viss strādāja viņa teica kurš būs pirmais. Klasesbiedrs pieteicās būt 1mais un ielagojās savā datorkontā, bet zinot skolas datorus tas aizņem kādas 10 min. Skolotāja teica ka viņam ir pusminūte (30sek.) un tieši tad kad klasesbiedrs bija gatavs prezentēt. Skolotāja vnk viņu pagrūž un Saka ko tik ilgi? Vai tas ir normāli? Pēc tam skolotāja Saka klasei ka mēs skolotāju mobingojam.. Vai Rīgas 6 vidusskola nevar viņu atlaist. Skolotājas vārds - Rita Kuzņicova

24.11.2022

A A2017 24.11.2022

Kuzņicova...

profils 24.11.2022

Kaut kāds analfabēts no palīgskolas sevišķi aprobežotiem "cilvēkiem"? :D

D Dusmīgais Ainārs 24.11.2022

Varbūt labāk pirms sabojāt skolotajam dzīvi , uzrakstīt pašvaldības iestādei lai nomaina konkrētajā skolā datoru ? Un tikkai tad ķerties pie cilvēka izstikas līdzekļiem ?