www.sudzibas.lv Rīgas 6. vidusskolas Atlaižiet vēstures skolotāju!!!

Rīgas 6. vidusskolas - Atlaižiet vēstures skolotāju!!!

Vēstures skolotāja neļauj klasesbiedriem prezentēt prezentāciju, jo skolotāja nemāk ieslēgt prožektoru... Tas ir normāli? Tad, kad viņa beidzot ieslēdza prožektoru, viņa Saka, ka dators nevar palaist powerpoint. Kad beidzot viss strādāja viņa teica kurš būs pirmais. Klasesbiedrs pieteicās būt 1mais un ielagojās savā datorkontā, bet zinot skolas datorus tas aizņem kādas 10 min. Skolotāja teica ka viņam ir pusminūte (30sek.) un tieši tad kad klasesbiedrs bija gatavs prezentēt. Skolotāja vnk viņu pagrūž un Saka ko tik ilgi? Vai tas ir normāli? Pēc tam skolotāja Saka klasei ka mēs skolotāju mobingojam.. Vai Rīgas 6 vidusskola nevar viņu atlaist. Skolotājas vārds - Rita Kuzņicova

24.11.2022

A A2017 24.11.2022

Kuzņicova...

profils 24.11.2022

Kaut kāds analfabēts no palīgskolas sevišķi aprobežotiem "cilvēkiem"? :D

Dusmīgais Ainārs 24.11.2022

Varbūt labāk pirms sabojāt skolotajam dzīvi , uzrakstīt pašvaldības iestādei lai nomaina konkrētajā skolā datoru ? Un tikkai tad ķerties pie cilvēka izstikas līdzekļiem ?

N NotOkQiebskdhsjs 02.05.2023

Nuu tā skolotāja tiešām arī nemāca tam visam pa virsu

Z Ziemas rūkītis 20.12.2022

Tieši par šo gribēju rakstīt, taču kāds jau ir pasteidzies:) tur nav datora vaina.. man interesantas lietas stāsta gan 5., gan 6.,7. Un pat 8. Klase par iepeiekšējiem gadiem. Zeme atveries!

Un ko viņi ir teikuši?

Tava slavenā c klase

O ottoocto 13.02.2023

Un pie reizes Paškovu arī , kurai sen jau skolā nav vietas!, Paškova , īsti pat par pedagogu nevar saukt, liek atzīmes nevis par zināšanām vai ieguldīto darbu, bet kaut kādiem sevis izdomātiem principiem . vienu gan viņa skolēniem iemāca bez īpašas piepūles , riebumu pret krievu valodu un attieksmi pret krievvalodīgajiem cilvēkiem .