www.sudzibas.lv Rīgas 49. un 41. vidusskola Rīgas 49. un 41. vidusskola

Rīgas 49. un 41. vidusskola - Rīgas 49. un 41. vidusskola

Šajās skolā nav nekad tualets pāpīra un tualetes nočurātas pludo pa gaiteņiem!
Neizturami un vēl smird!
41. vsk mācījos no 2004.-2007. gadam. Nekad nebija tīrība tualetēs.
49. vsk no 2007 - un tagad... arī!!!

D dita 14.05.2010

:) Kad mēs mācījāmies...
Tualetes bij tīras, bet tualetes papīrs nekad tur nebija. Izmantojām burtnīcas lapas :) Tagad atceroties tos laikus, mati slejas stāvus

S sandra 15.05.2010

Tie tik bija laiki :)) Kad tas urīns tecēja pa gaiteņiem tad mēs ar draudzenēm ņēmām matračus un peldējāmies :D skola visa bija čurās bet tai pašā laikā karstā maija dienā bija labi :)

A Amneezija 15.05.2010

Smieklīgi. Paņem rulli papīra no mājas un ziedo skolai! Nekas nemainīsies, ja čurādams raudāsi un bridīsi pa urīna peļķēm.

M maziņš 04.07.2010

papīrs bieži vien tur nav tāpēc, jo ļoti daudziem vecumā līdz 10 tā šķiet laba rotaļlieta, kas jāizšķērdē visādi citādi tikai ne tā īstajam mērķim ;)

H Haha 11.03.2011

es domaju, ka pretenijas pret skolu ir ta iemesla delj, ka cilveks tiek izstumts un netiek pienjemts :D tadus nesaprotu, jo nav ta gadijies :P