www.sudzibas.lv Rigas 47.vidusskola Rigas 47.vidusskola

Rigas 47.vidusskola - Rigas 47.vidusskola

Si skola ir drausmiga bedre!!! Sausmiiga!!! Tur dazus beernus sit, spiidzina un neliek mieraaaa!!!
Mana miilotaa sauliite meitina tajaa drausmiigajaa skolaa gaaja, 3 klasiitee, un atnaaca reizeem maajas ar netiiraam dreebeem un somu, un pat zilumi uz sejas!!!
Meitina veelaak man pastaastiija no kurienes, un tie bija lielaakie klases skolnieki kas prasiija naudu un ja neiedeva tad gruuta un pa zemi vaartiija!!!
Skolotaaja neko nezin, pilniigi stuulb.as...!!! Liimenis arii nekaads!!! Vienaldziiga skola!
Sasumas...maita.s!!! Un tagad vairaak meitina tur nemaacaas un maacaas jaunaa skolaa., kur vismaz ir saules gaisums :))

I

- - 17.05.2011

Eju Rīgas 47.vidusskolā jau 3 gadu netaisos tur palikt. Slikti māca.
un Nerunājot par Krievu.val skolotāju I. Tarāsovu viņai patīk pazemot citu priekšā un novest līdz asarām acīs skolēnus.

D Diāna 22.10.2011

Jūs pati neizklausāties īpaši izglītota.

Pati mācos šajā skolā no pirmās klases. Nu jau 9. klasē. Varu teikt, ka skola ir laba. Pati agrāk domāju, ka skola nav forša, jo nenotika nekādi pasākumi un konkursi, bet nu tā vairs nav. Skolā strādā daudz lieliski un labi skolotāji. Jauki ir ne tikai skolotāji, bet arī direktore, mācību pārzines, bibliotekāre, skolas māsiņa, pat pārdevējas ēdnīcā. Skolā iekšā ir skaisti un ziemā silti.
Zināšanu līmenis ir ļoti labs. Atzīmes liek godīgi, nevis kā ģimnāzijās un citās ''krutajās'' skolās, kurās atzīmes ir uzpūstas. Skolotāji vienmēr palīdz, ja skolēnam ir kādas problēmas. Ja arī skolā kāds kādam nodara pāri, tad vainīgais nepaliek bez soda. Arī par bastošanu var dabūt kārtīgu rājienu.

S satyr 27.02.2012

SKOLA ir sūdu bedre.. disciplīna ir 0 liimenii... atvainojiet man ja skolotāji ierodas piedzērušies... skolēni smēķē zāli klaseeeeeeeee !!! tas ir psc... un visiem tiem kas saka ka skola ir laba.. nu moins jūs lkm nezinat kas ir laba skola... pats šajā skolā mācijos 1.klasē ... un labi ka vecākiem toreiz pietika prāta mani no turienes izvilkt...

J Jelly 10.07.2016

Jā, izskatās, ka vecākiem izdevies tevi ievilkt vēl lielākā s*** bedrē, jo kā redzams rakstīt neesi iemācījies.
Neviens, atkārtoju - neviens skolotājs nav ieradies darbā alkohola ietekmē. Skolotāji šajā skolā varētu būt vieni no kvalificētākajiem visā Latvijā, tātad smēķēšana skolas telpās ir pilnībā izslēgta, nemaz nerunājot par zāli.

S satyr 27.02.2012

47.vsk ir dzērājbērnu un urlu skola... ko no tādas var gribēt.. un visi kas ir apmierināti ar šo skolu ir ķerti pamuļķi...

S SISE 27.02.2012

DRAUSMAS, KAS PA TEKSTIEM UN VIENA VIENĪGA APSAUKĀŠANĀS...BRRR...

S SISE 27.02.2012

Mana pusmāsa mācās šajā skolā un nav ne no dzērāju ģimenes, ne urla, kā te dažs labs min...un meitas bērnudārza biedri arī apmeklē šo skolu. Neko sliktu neesmu dzirdējusi. Protams, ka ne jau visi skolēni ir labi un paraugbērni. Zinu personīgi vienu ģimeni, kurai dēls iet skolā, nemācās, uzvedās briesmīgi, zog...bet tas nedod tiesības visu skolu nolikt kā pēdējo...

V vivid 29.02.2012

Rīgas 47. vidusskolā pabiju pirms gadiem 10. Atmiņas- skaistas. Ja ko varu teikt par šo skolu- tā ir rajona skola cilvēkiem no rajona, ja Tev ir kaut cik veselā saprāta Tu tur nespēsi normāli pastāvēt un iekļauties, ja vien uz labu laimi izvēlētu cilvēku vārtīšana mēslos un spļaušana nav tavs mīļākais laika kavēklis. Skolotāji atļāvās mazliet vairāk nekā vajadzētu, lai gan dažus audzēkņus es pati labprāt aizvestu uz karātavu kalnu. No visas savas 32 cilvēku lielās klases tikai 3 ir spējuši mācīties un tikt ārā no "rajončika", meitenes visas ir manikīra speciālistes un stiprā dzimuma pārstāvji labo mašīnas vai dzer. Cik esmu runājusi ar paziņām, arī paralēlklašu audzēkņi nav diez ko spožāki. Man ļoti žēl zaudētos 8 gadus, kurus pavadīju tajā midzenī, ar prieku nomainīju šo skolu pret citu, kura mācību līmeņa ziņā bija krietni labāka. Paldies gan jāsaka angļu valodas skolotājai, kura pastiprinātu uzmanību pievērsa mums 3 un pārējiem ļāva mērkaķoties apkārt.

L lv5 30.04.2013

Skola ir šausmīga!
Skolotaji liek sliktas atzimes pilniba bez iemesla, berni dzer, pīpe, lieto narkotikas un māca to visu mazākām klasēm (2.-4. kl.) skolotajiem ir pilnībā vienalga kas notiks ar bērna nākotni. Vardarbība ir ierasta lieta tapat kā nesekmība! Šausmas pat iedomāties kadi izaugs berni ja jau 2. klasē lieto apreibinošas vielas un ir ļoti agresīvi bet skolotāji atbild ka viņi neko nevar izdarīt (pat policiju nevar izsaukt). Direktore noraksta naudu uz visu iespējamo un izglītiba ar nav nekāda labā pēc šīs skolas.
Ja gribat lai bērns tiek cietumā un pilnībā izgāžas dzīvē, tad droši sūtat viņu šeit!

(pieredze 6 gadi)

L lv5 30.04.2013

Skola ir šausmīga!

(pieredze 6 gadi)

intel 14.07.2016

47. vidusskola ir priekš pārdaugavas kriminālistiem un gangsteriem, visādiem "latvijas hip-hop karaļiem" un pašnāvniekiem-bembistiem, tāda veida cilvēki tur pārsvarā iet, pārsvarā loti nabadzīgi, kā jau pārdaugavā, mazgadīgie pīpētāji 5.klasnieki, u.c trakas lietas, šņauc visādus pulverus dzer skolā un pīpē marihuānu, kas ir ļoti populāra šajā skolā. Ārzemēs nabadzīgajās skolās iet policija ar suņiem pārmeklēt telpas stundu laikos, lai tādus kriminālos tipus izfiltrētu no skolām... Kā arī pa 30 gadiem skola nevar izbūvēt sporta laukumu, purvciemā pie skolām jau 6 gadu laikā redzu ka pārbūvē stadionu divas reizes jau.

V valdis freimantals 18.07.2016

Vājprātīgie KOMUNISTI!

Meklēju R 47.VSk, bet internetā uzrada citu skolu. Es beidzu 47.vsk. 1961. gada Margrietas ielā. Vai nav plānprātība apzīmēt ar vienādiem cipariem dažādas skolas? Lasiet manas publikācijas par komunistu un čekistu noziegumiem 1993.gada 18.februāra naktī!

Esmu iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības goda tiesnesis Valdis Freimantāls. [slēpt]@gmail.com 27070695

Lasiet manus rakstus interneta

V valdis freimantals 10.03.2017

Lasiet Valda Freimantala rakstu interneta:"Mosties, celies, strada!"

R Rīsiņš 20.02.2017

Šī sūdzība ir pilnīgi aplama, nav pilnīgi nekā no tā visa.