www.sudzibas.lv Rigas 47.vidusskola Neiesaku šo skolu nevienam!

Rigas 47.vidusskola - Neiesaku šo skolu nevienam!

Labdien visiem, kas lasa. Gribu padalīties ar sava bērna skolotāju indra janemane, kura pasniedz latviešu valodu šajā skolā. Lieta tāda ir viņas sliktā attieksme pret manu bērnu, kam neļauj izlabot sliktās atzīmes un daudz dažādu atrunu kā piemēram - nevar labot un viss. Protams tika rakstīta pretenzija skolas direktorei par viņu, bet rezultātu nekādu. Tāpēc arī neiesaku šo skolu nevienam!

I Ivaritis 03.10.2018

Pats/Pati esat bijis bērns un zinat, ka bail senčiem teiktu visu, kas ir bijis, jo bail, ka sados ar siksnu, vai drīzāk mūsdienās bailes būtu nevis no siksnas, bet no telefona atņemšanas.
Paskataties un apvaicājaties ar vecākiem par citu skolēnu atzīmēm, varbūt nevar labot, tāpēc, ka bērns stundās laiku velta kam citam un izved skolotāju no pacietības?
Skolotājas tāpat vien neļaus nelabot, šaubos, ka šī ir pareizā vieta, kur griezties ar šādu sūdzību,

J janisindriksons99 16.11.2018

Domāju, ka šis portāls tieši ir pareizā vieta, lai uzlabotu skolās iekšējos kārtības noteikumus!

Bomboklak 03.10.2018

Iespējams, ka Jūsu bērns tiešām "nerubī" vai ir izlaists un stundās neko nedara.
Iespējams, Jūs esiet no tiem vecākiem, kas uzskata, ka skolotāji ir nulles un bērns drīkst skolā neko nedarīt un pelnīt labākās atzīmes.
Iespējams man nav taisnība, bet tā ļoti izskatās.

J janisindriksons99 16.11.2018

Ja bērns būtu izlaists, tad domāju ka vecāks nerakstītu šo sūdzību. Vienkārši viņiem būtu vienalga ko viņš dara vai nē :D

WТF 03.10.2018

Padalīties? Laikam jau tikai stilbi palikuši...

J janisindriksons99 16.11.2018

Viena vista skolā sēž uz vakts. :D

Kolta 03.10.2018

Māmiņai sākumā vajadzētu iemācīties personvārdus rakstīt ar lielajiem burtiem.

J Jehidna 04.10.2018

To pašu gribēju uzrakstīt. Säkam ar sevi un tad braucam augumā citiem.

J janisindriksons99 16.11.2018

Un kāpēc nevar braukt augumā JŪS kas esat kaut kādi neaizkaramie?:D

A alishuks 30.10.2021

4. kLāsē bija viena meitene kas ar mani nerunāja un es, nesapratu kapec vinai vajag nemt nost puisi, vina reali mani ! Nē! Es nevaru vinu sauc aelva simane un vinu vajadzeja direktorei nodot bet tagad jau ir par velu jo vina, jau tika aaraa no turienes ar diplomu! Paldies, nekaads!

G Gulbenietis 31.10.2021

Tu esi jaunā baklažānu karaliene :D