www.sudzibas.lv Rigas 45.vidusskola Rigas 45. viduskola

Rigas 45.vidusskola - Rigas 45. viduskola

Saku stradat sai skola, murgs. Beninos atrodas bijusi sautuve kur tagad atrodas noliktava. Kad uzgaju augsa mute palika vala. Balozi sez uz jauniem kresliem un nokartojas. Lidinas briva lidojuma. Berniem tai pasa laika nau kur sedet? Bagata valsts. Galvenais ka baloziem labi. Starp citu balozi tur atrodas joprojam. Bail ka berni nedabun kadas slimibas. Kur skatas dienesti. , kam par to jaatbild. Skola kajas var nolauzt. Dazas bildes. Cik saprotu kamer nenotiks kada nelaime nekas netiks darits? Cilveki esiet modri.

D

S spartaks 18.06.2012

Ož pec kaitniecibas. Kadreiz par to lika pie sienas vai sutija uz sibiriju. Ievadiet google 45 viduskola un jums viss bus skaidrs.

A Apkopeja 18.06.2012

Direktoru, saimniecības daļas vaditaju ziepes. Ko medmāsiņa jēdz no saimniecibas vadišanas???????

P PIROMANS 18.06.2012

TADA VALSTS PAVARI PARVALDA OSTAS, ... KAMER KADS NENOLEKS NO TILTA, VAI NESADEDZINASIES PIE BRIVIBAS PIEMINEKLA SAI VALSTI NEKAS NENOTIKS.