Rigas 45.vidusskola - Attieksme

Stulbums rigas 45 . Viduskola. Noskatijos 21 junija tautas balsi. Par stradnieku kurs nokrita no stalazam. Jutos soketa. Jo ari mans berns tiek nodarbinats sai skola. Jutos nedrosa. Saimniecibas dalas vaditajas izteicieni par kopetenci neliecina. Stradnieks, pats patvaligi nokritis, nav sev izsaucis atro palidzibu, . Kas vinam atlauja bija japrasa? Par direktoru tāli veismani izmejamies no sirds . Ka mazs puiselis. Nekas tads jau nauv noticis. Vai stradniekam bija jaiet boja? Veismana izteikumi. Es seit nesmu, . Konkure ar slaktera slaveno nekas ipas. Saimniecibas dalas vaditajas , ivetas grinbergas izteiciens. Stradnieks patvaļigi nokrita. , vispar stulbuma kalngals. Iesaku noskatities raidijumu arhiva, sapratisit ko nozimejat sai valstij, . Ceru ka vainigie sanems sodu.

G

F Fredijs Krugers 23.06.2012

PASKATIJOS, IESAKU. TO NEVAR IZSTASTIT, TAS IR JAREDZ. VAR TAISIT FILMU, SAUSMAS ROPAZU IELA.

C cangalis 27.06.2012

Saimniecibas dalas vaditaja un direktors nav bijusi maja kad pratu dalija. Iveta Grinberga lai brauc uz latgali slaukt govis. direktors lai cert krumus. sada nekopetence ilgi nebija redzeta,