Rīgas 31.vidusskola - Neiemāca galveno.

Ja domājat iet uz šo skolu, labāk to nedariet. Vēstures skolotājs (A. Grablovskis) vēsturē neiemāca tēmas, kas ir svarīgas, piemēram, pirmais pasaules karš. Aizejot uz citu skolu, meita sastapās ar situāciju, ka visi šo lietu ir izņēmuši (viss atradās mācību grāmatā), taču viņa par to vispār nebiju saņēmusi informāciju, kas izslēdza cerības uz labām sekmēm vēsturē. Pastāstot skolotājai, viņa nenoticēja un domā, ka meita esot atsēdējusi, bet skolā bija visur bija ļoti labas atzīmes (7 un uz augšu). Arī bioloģijā valda tas pats, skolotāja Giluča liek tikai lasīt gŗamatu, pati sēž ieurbusies datorā, nedalās pieredzē. Tagad nezin ko lai dara. Skola tikai atsēdētajiem, cilvēki, kas vēlas ko sasniegt, tiks nogremdēti zemu, zemu.

T Tong Po 02.09.2016

Derētu zināt, ka mūsu visgudrie IZM ierēdņi ir noteikuši kārtību, ka skolotājam NAV nekas JĀIEMĀCA. Skolotājam vienkārši jādod informācija, un skolēnam pašam ir jāmācās. Tieši tāpat, kā skolotāji NEDRĪKST skolēnus audzināt, jo tas jādara vecākiem. Un tā nav skolotāju iniciatīva, bet gan mūsu visgudro IZM ierēdņu, kuri, ļoti iespējams pat neviens nav ne vienu mācību stundu novadījuši skolā klases priekšā, visu zina tik uz papīra.
Un vecākiem, starp citu, vajadzētu interesēties vairāk par bērna skolas gaitām un skolas dzīvi, un apciemot visu priekšmetu skolotājus un aprunāties par to, kas iet un kas neiet.
Starp citu, e-klasē arī var redzēt, kas tiek uzdots, kādas tēmas tiek skatītas. Nevajag vienmēr visā vainot skolu!