www.sudzibas.lv Rīgas 31.vidusskola Identifikācijas kartes

Rīgas 31.vidusskola - Identifikācijas kartes

Sveiki! Vēlos izteikt sūdzību par identifikācijas kartēm Rīgs 31.visusskolā.
Šo identifikācijas kartes sistēmu ieviesa pie mums 2010. mācību gada 1.semestrī. Šī karte nodrošina, to, ka garajā starpbrīdī, kas ilgst 30min drīk iet ārpus skolas teritorijas- ēst uz mājām vai iet uz veikalu. Tad tika pateikts, ka ar šo karti laidīs ārā jebkādos laikapstākļos, pat ziemā.
Šo karti, ja nemaldos, jālieto no 6. līdz 10 .klasei, tātad pamatskolas audzēkņiem. Tad viss risinājās elementāri- lai iegūtu šo karti vajadzēja doties pie skolas direktores, kur jāraksta iesniegums un jāparaksta līgums kurš sevī ietver notiekumus kuri jāievēro skolēnam.. To varēja izdarīt bez liekas pļāpāšanas vai atrunāšanas.
Tad viss sākās. 2.semestra sākumā lauza savu teikto par laikapstākļiem. Vīņa paziņoja, ka laidīs ārā ar identifikācijas kartēm visus, bet tiem kam tādas nav laidīd ārā tad ja temperatūra būs virs +10grādiem(ar jakām). Pienāca dienas, kad temperatūra pacēlas virs +11 grādiem bet bija nedaudz apmācies, protams mūsu "LABĀ" direktore nevienu nelaida ārā- teica lai ejam uz skolas bufeti, bet tad ar to varēja samierināties. Tad skolas bufetē pacēla cenas divreiz augstākas kā veikalā, bet skolā jābūt lētākām par veikala uzcenojumu. Bērniem nav tik daudz naudas, lai tur iepirktos, ja:
limonāde o, 5L pudelē maksā 80 santīmus,
kotlete maksā 70 santīmus
smalkmaizītes maksā 40 santīmus, kuras ir divreiz mazākas, kā veikalā nopērkamās, UTT.
'Tad ārā gribētāji palika duadz. ārā jau nelaida, tādēļ cits leca pa logu, cits laužas pa durvīm ārā.
Līdz ar to skolas bufete nebija vairs tik pieprasīta.
BET šajā 2011. mācību gadā "jaukā" direktore ir palikusi pie tās pašas sistēmas, tikai šodam katram atkal jātaisa jauna identifikācijas karte. Tikai šogad lai viņu dabūtu jāklausās direktores lekcija par to cik skolā ir laba bufete, cik tur ir garšīgi un cik tur ir labi, tāpar arī par to ko mēs tur ārā daram-pīpējam, dzeram utt.Tā būtu viena lieta, bet ir arī otra: "jaukā" direktore ļauj šīs kartes taisīt tiem kuri redz dzīvojot Vecmīlgrāvī. A ko lai dara pārējie??? Pārējos pat ar jakām nelaiž ārā, jeb laiž tos pašus lielākos un labos audzēkņus. Un trešā lieta tā, ka "jaukā"direktore atkal jau izdomājusi savus noteikumus, ka pat tagad ar identifikācijas kartēm nelaidīs ārā ja temperatūra būs zem +10 gŗādiem. Tas vairs nav normāli, ka šitā direktore var atrunāt vecākus no šīs kartes taisīšanas un ka viņa izdomā savu kārtību. Tas ir par traku. Pēc viņas vārdiem izklausās, ka vajag ienākumus bufetei, skolai. Pat direktores vietnieces, lietvede saka, ka visa sistēma būs tāda paša kā pagāšgad, bet direktore redz savu kārtību ieved... tā jau ir patvaļība...
Komentējat šo situāciju.

V

C Cy4ek 14.09.2011

Казнить Стерву

V Visiem 15.09.2011

Droši raksti vēstuli uz Izglītības Ministriju. Ķeguma Komercnovirziena vidusskolā bija līdzīgi, viena vēstule un pēc tam vairs nekontrolēja. Mūsu gads absolvēja un tagad tur atkal pa vecam esot, jo neviens necīnās.

R R.V. 15.09.2011

Piekrītu, vajadzētu laist ārā pat bez identifikācijas kartēm, ja ir kārtīgi saģērbies un nekavēs stundas. Tā mūsu
''jauka'' direktore atrunā melojot vēcākus skatoties tieši acīs, sakot-''Identifikācijas kartes var dabūt tiek kas tikai te skolai pretīm dzīvo un vispār jau viņi kavē stundas iet uz veikalu un PĪPĒ, ziemā jau tāpat nelaidīs un skolā ir tik garšīgas kompleksās pusdienas, bufētē pat rindas neesot.'' Jā viņai varbūt bufetē rindas nebūtu, bet pārējiem? Mēs kaut kādi super izgaistoši neredzemai esam? Mums tajā skolā nost jasmok? Garaja starpbrīdī iekšā nīkt, gaidīt rindā un tāpat nesagaidīt? Vāks.

S Skolotajs 16.09.2011

Esi skolaa-nekur araa nav jaiet!!! pasi ziniet, kapec LIELAJIE M, un berniem tik loti vajag araa, jo pa kluso var uzpipet!!! Pilnigi esmu ar direktori-vina rikojas pareizi, skolaa ir kartiba.ari atpazisanas kartes nav sliktas, bet bez tam ari loti labi var iztikt, pa starpbriziem skoleniem araa no skolas nav jaiet-direktere nodrosina bernu drosibu!!!

R R.V. 18.09.2011

Kaa naav nekur jaaiet? Pirkt vienu kotletiiti 3x3cm pa 80santiimiem, ejiet ieskrieties, un veel staveet rindaa kuru pat chaks noriss nevareetu izstāvēt, galiiigi ''skolotaaj'' esi aptracis. Kapeec ne visi iet uzpiipeet, varbuut mzazak nodroshinaati beerni iet uz maajaam eest nekaa teeree naudu 3x3cm kotletiitei pa 80sant kkadai rolton putrai vai veel sazin kam.

S skolniece 18.09.2011

Pilniigi piekriitu r.v. nopeerkot normaalu buulcinju vinja ir pilna nevis pildiita ar gaisu, kapeec par visiem domaa to sliktaako ka vinji iet piipeet, es varbuut gribu vienkaarshi uz maajaam aiziet. Bet ta jaukaa direktore pasuuta katru meenesi jaunas meebeles par buulcinju uzcenojumu

V Vecāks 18.09.2011

Bet vai tad pareizi ir riikoties nozagt beerniem naudu par buulcinju uzcenojumu un nopirkt jaunas meebeles???
Domāju, ka nav.
Kur tādas cenas var būt...?
Šī kompānija, kura pieved šai skolai pārtikas preces un pārējo ved arī to uz vienu citu skolu, nesaukšu vārdā kādu. Tajā skolā visas cenas ir uz pusi zemākas, kā 31.vidusskolā. Tad jautājums DIREKTOREI kur rodas 2x dārgākas cenas???
Idiotisms.
Ja grib mēbeles, tad lai lūdzās Izglītības ministrijai, nevis pērk viņas no bērnu pusdienu naudas.

R rojs2 22.09.2011

Kaut gan strādāju skolā, man tomēr jāsaka, ka šī ārā nelaišana nav diez ko patīkama pat skolotājiem, kuri tomēr gan drīkst iet, ja ir brīva stunda vai ja pa stapbrīdi kaut kur jāpaspēj... Jaunieši ir neapmierināti, drūzmējas pie durvīm, uzskata par vainīgiem visu skolas personālu, tā rodas nekārtības par kurām atbild parasti ne jau direktore, bet gan skolotāji, kuriem jānīkst gaiteņos un jāmēģina tikt ar to galā.

C citasskolasskolotāja 29.10.2011

Mūsu skolā vispār nevienu skolēnu ārā nelaiž un es domāju, ka tas ir ļoti pareizi! Kāpēc jāiet ārā - pīpēt, vai? Negaršo skolas pusdienas? - nu tak paņem maizi no mājām līdzi, daļa pat ņem salātu trauciņus, bet bērniem, īpaši līdz 9. klasei, nav ko vazāties ārā.