LV RU

Rīgas 251. pirmsskolas izglītības iestāde "Mežciems" - Nav personāla

Šajā b/d bērns uzsācis jau 3 mācību gadu. Uzreiz teikšu, ja būtu alternatīva, tad vispār tur nevestu, bet finanses nepietiek privātajam dārziņam un valsts dārziņos vietu dabūt grūti. Pirmajā gadā viss bija + / - ok, ar to domājot ka bija gan audzinātāja, gan 2 aukles kas mainījās. Otrajā gadā nomainījās viss, gan audzinātāja, gan aukle (es) , jo kopumā nepilna gada laikā aukles mainījās vairāk kā 10 reizes un ar periodiem, kad no rīta bērnu aizved uz vienu grupiņu un vakarā meklē atkal citā, pa dienu it kā bijis savā grupā. Audzinātāja ir no plkst. 8.00-16.00, kas nozīmē, ka ar manu darbalaiku no 8.00-17.00 audzinātāju nesatieku vispār. Pagājušā gadā satiku 2 reizes vecāku sapulcēs. Šogad situācija ir vēl vairāk pasliktinājusies, jo audzinātāja ir apslimusi un grupiņai nav nevienas aukles, kas nozīmē, ka jāmeklē grupiņa kur bērnu atstāt un tad vakarā jāmeklē, kur bērns palicis. Manuprāt tas ne tuvu nav normāli, b/d vadība šo jautājumu nerisina, atrunājoties, ka algas ir tādas kā ir un nav kas strādā... , bet tad varbūt nevajag komplektēt jaunas grupas, ja nav kas strādā? Absurdi!

L

Komentāri (2)

T Turkey901 09.09.2019

Darbaspēka trūkums, morāli smags darbs ar zemu atalgojumu, turklāt lielākai daļai audzinātāju studiju kredīti paņemti, kas ir jāatdod.
Kāpēc, Jūsuprāt, privātos dārziņos ir ir jāpiemaksā un vakances aizpildītas?!
Varbūt tāpēc, ka tā ir iztrūkstošā nauda, kas aiziet pedagogu atalgojumā privātā bērnudārzā?!
Secinājums, nevari atļāuties labu dārziņu ar labiem pedagogiem - ņem to, ko dod "na haļavu"!

V vitols 09.09.2019

Algas tur ir niecīgas! Cilvēks ar to algu nespēj sev nodrošināt minimālās vajadzības dzīvei!
Situācijas ātrai risināšanai vecākiem pašiem jāveido fonds kur visi samet naudu audzinātājas darba algai:)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes