www.sudzibas.lv Rīgas 233.pirmsskolas izglītības iestāde Bērnam nedroša vide, slikts serviss

Rīgas 233.pirmsskolas izglītības iestāde - Bērnam nedroša vide, slikts serviss

Uzmanieties, mīļie vecāki, vedot savus bērnus uz šo iestādi, administrācija stagnātiska, neiedziļinās problēmu risināšanā par bērnu drošību un veselību. Dažas audzinātājas neiejūtīgas, bļauj uz bērniem, neved bērnus ārā, visādi attaisnojumi par ārā vešanu. Bērni staigā bāli, iebiedēti. Spēļu laukums bērniem ārā nedrošs, dažas konstrukcijas jau salūzušas, nav norobežota nedrošā zona! Vedot bērnu uz dārziņu, vienmēr logs grupiņā vaļā, kaut arī mīnusi ārā, vai tad tā var?

R

R Rasmīte 16.03.2021

Kurā grupā Jūdu bērns? Saimniece šeit dzirdēts esot nemākulīga! Nav brīnums,ka rezultāts tads!

B Berimore 07.12.2023

Man līdzīga un vēl negatīvāka pieredze ar Rīgas 233. pirmsskolas izglītības iestādi.
Iestāde, kur pirmo reizi mūžā saskāros ar diskrimināciju, jo bērnam ir autiskā spektra traucējumi. Personāls neinteresēts mācīties, gaida pensiju un riebjas savs darbs, papildus atļaujas pazemot gan bērna vecākus, gan bērna -invalīda asistenti, kura esot grupiņā stāstīja visādas briesmu lietas, ko audzinātāja dara ar bērniem - gan bļaujot (aiz aiztaisītām durvīm tualetē -bērni nākot raudādami ārā), gan kā auklīte ar viņiem vispār nerunā, kā tiek speciāli saldēti pie atvērtiem logiem, lai mazāk būtu grupiņā. Intelekts audzinātājām zems, nu ko var bērniem iemācīt? diskrimināciju un citu cilvēku pazemošanu, melošanu? šīs vērtības.
Noteikti neiesaku šo iestādi izvēlēties tiem vecākiem, kuriem ir augstas morālas vērtības, empātija un kuri vēlas, lai bērnam tiktu sniegtas vislabākās prasmes. Un galvenais - vadība to visu zina un pieļauj un atbalsta. Zivs pūst no galvas, jo vadība ir gadu gadiem. Strādnieku tautai.
Šī ir iestāde priekš cilvēkiem ar zemām prasībām pret mācību rezultātiem, tiem, kuriem interesē tikai piemesties fondam un citi jautājumi nē.