www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Uzbrūkoša attieksme

Rīgas 1.slimnīca - Uzbrūkoša attieksme

Biju uz obligātās veselības pārbaudes priekš darbam. Pieteicos pie jebkura ārsta, lai izietu OVP pēc iespējas ātrāk. Mani reģistrēja uz vizīti pie Tatjanas Fiļincevas.
Kad es gaidīju rindā uz asins analīzēm (vēl pirms apskates pie viņas), man un citiem cilvēkiem rindā gaitenī viņa saka rupji pieprasīt mūsu aptaujas par veselību un raut no rokām dokumentus, lai pārbaudītu, vai tās veidlapas aizpildītas.
Pēc visām analīzēm beidzot aizgāju pie viņas, kur man nākās izklausīt neprasītu lekciju par to, ka manā vecumā man jau jādomā par to, ka būs bērni, tā reaģējot uz telefonu kabatā. Kad es pateicu, ka šeit esmu uz pārbaudes pēc cita iemesla, viņa ļoti rupji un graujoši atsaukās uz manu darba vietu, kas norādīta dokumentos, kas likās viņai “pārāk gudra”.
Īsumā: aizgāju priekš darba, dabūju veselu kaudzi aizspriedumu no iepriekšējā gadsimta.

11.06.2022

B biznesaklients 11.06.2022

Nevar saprast, ko Jūs rakstāt. Kaut kāds nesakarīgs teksts.
"viņa saka rupji pieprasīt mūsu aptaujas par veselību un raut no rokām dokumentus, lai pārbaudītu, vai tās veidlapas aizpildītas."?