www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Slikts serviss un ārstēšana

Rīgas 1.slimnīca - Slikts serviss un ārstēšana

Parasti nerakstu sūdzības un publiski personīgās lietas necilāju, bet šis gadījums nevar palikt bez ievērības, par tik necilvēcīgu attieksmi pret veciem cilvēkiem. Konkrēti par Rīgas 1. Slimnīcu, ja šo iestādi var nosaukt par slimnīcu.

Jūnijā mamma krītot salauza roku tika aizvesta uz Rīgas austrumu slimnīcu. Rīgas austrumu slimnīcā tika operēta roka, slimnīcā uzturējās 2 nedēļas. Rīgas austrumu slimnīcā mammas vīram nebija iespēja apciemot sievu dēļ Covid – 19 noteiktajiem ierobežojumiem, taču viņš katru dienu interesējās par mammas labsajūtu. Pēc operācijas sākas atveseļošanās. Vienu reizi vīrs uz dažām minūtēm varēja apciemot savu sievu un redzēja, ka atveseļošanās norit veiksmīgi, abi sarunājās, bija smaidīga, atvadoties māja ar roku. Rīgas austrumu slimnīcā ieteica vēl turpināt atveseļošanos Rīgas 1. Slimnīcas īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā, lai varētu doties mājās. Īslaicīgā (!) vārda tiešā nozīmē. Rīgas 1. Slimnīcas mājas lapā ir ievietota informācija, ka netiek nodrošināta tikai sociāla aprūpe, bet arī Veselības.

Mamma jūlijā tika pārvesta uz liktenīgo slimnīcu. Slimnīcā līdz jūlija vidum bija noteikta karantīna, līdz ar to pacientus nevarēja apciemot savi radinieki. Taču tāpat katru dienu interesējāmies par Veselības stāvokli ar domu, ka drīz varētu atgriezties uz mājām. Jautājot par Veselības stāvokli personāls atbildēja, ka viss ir kārtībā. Pēc karantīnas redzot savu sievu, vīrs bija šokā. No Rīgas austrumu slimnīcā smaidošās sievas, kas māja ar roku bija pārvērtusies līdz nepazīšanai. Acis ciet, guloša, nereaģē uz vīra saucieniem. Parunājoties ar palātā esošo kaimiņieni, viņa teica, ka mamma visu laiku guļ, aprūpēta netiek, vīra atnestās zemenes un jogurtus apēd darbinieki! Ātri reaģējot nolēmām tūlīt izņemt ārā no slimnīcas. Bet arī tas nevedās ātri, sazvanot nodaļu un ziņojot, ka nevēlamies vairāk atstāt "šajā īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā", sajūtām lielu neapmierinātību no nodaļas.

Izņemot mammu no iestādes tika konstatēts, ka ir izgulējumi, (nesaprotamu iemeslu dēļ ievietots ilgkatetrs un nekādas informācijas par to, kura rezultātā bija iekaisums) , nebija pamodināma, kontaktējama. ’’uz dzīvības un nāves robežas’’ tā izskatījās mana mamma. Un tas viss "paldies" Rīgas 1. Slimnīcai.

2 nedēļas viņa pavadīja cīnoties par savu dzīvību līdz 28. Jūlija pēcpusdienai, tad viņas dzīvība izdzisa.

08.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (11)

neliete 08.08.2022

Tā ir normāla prakse. Omei tur draudzene gulēja. Kad ome varēja apciemot, baroja draudzeni, jo viņa pati nebija spējīga paēst, un visi ēdieni tikai aiznesti projam neapēsti. Stāstīja arī, ka piesien pie gultas, lai draudzene ir mierīgāka.

neliete 08.08.2022

Lieki piebilst, ka pēc šādas ārstēšanas draudzene vairs nav starp mums..

J Jnieoia 22.08.2022

Labdien, jautājums - vai Jūs vērsāties pie kāda pēc palīdzības, varbūt rakstījāt iesniegumu, lai uz vietas tur kāds ierastos un sodītu tos "mediķus"?
Man situācija ar omīti ir ļoti līdzīga, izgulējumi ir pēdējā stadijā.. vēlos, lai viņi saņemtu, ko ir pelnījuši ar tādu attieksmi. Labprāt ar Jums sazinātos.

Q qu 14.10.2022

Es jau gadu ar tiem iesniegumiem...man atbild, ka TUR NAV MEDIĶI, KA TIEM TUR ARĪ NAV JĀBŪT, tāda ir situācija, man taču palīdzēja, vai ne...
Tā kā es arī labprāt ar jums sazinātos

L LietotajsC 14.02.2023

Izgulējumus pieļāva 1. slimnīcas Īslaicīgas sociālās aprūpes centrs (ĪSA) ?

D dianakau 16.02.2023

Izgulējumus un katetru (bez manipulāciju datumiem) ar sekojošu nopietnu urīnpūšļa iekaisumu!

Q qu 20.02.2023

žēl, ka neizdevās mums sazināties jau oktobrī, kad es te atrakstīju. Bet vai Jūs kkur oficiāli vērsāties par šo gadījumu - slimnīca, inspekcija utt ? Skatos, uz "Jnieoia" sūdzību slimnīca it kā reaģēja, kaut nav zināms, ar ko tas beidzās..

D dianakau 20.02.2023

Es nekur nesūdzējos, bet rakstīju es un manas meitas visās iespējamās sociālās vietnēs (Veselības min., Labklājības min. u.c.). Mūsu mērķis bija pēc iespējas informēt sabiedrību par to, kas notiek "tajā saucamajā slimnīcā", aicināt neievietot savus tuviniekus šajā iestādē.

Q qu 23.02.2023

Vai no Veselības vai Labklājības ministrijas bija kkāda reakcija ? Attiecībā uz aicinājumu neievietot tur savus radiniekus, cik sapratu, Jūsu gadījumā to ieteica RAKUS. Tad jau sākotnēji paši mediķi maldina, ka uz šo soc.nodaļu var paļauties… Komentāros redzēju, ka “Jnieoia” (kas arī tepat dalījās ar savu rūgto pieredzi saistībā ar 1.slimnīcu) piedāvāja Jums sazināties ar viņu, vai kkas bija noticis, Jums tas izdevās ?

D dianakau 24.02.2023

Reakcija būtu, ja rakstītu oficiāli. Jautājums, vai RAKUS zina par 1.slimnīcas darbību. Man nebija priekšstata par par šo slimnīcu, tikai pēc sūdzībām internetā un vēlāk kontaktā ar nodaļas vadītāju, kura bija kareivīgi noskaņota par izņemšanu no slimnīcas, bija , ko slēpt. Mana mamma bija mediķis, pati savā mūžā glābusi dzīvības, cilvēku veselību...zinu "sūdzību ceļu"...

D dianakau 24.02.2023

Laboju kļūdu -" pret izņemšanu no slimnīcas"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes