Rīgas 1.slimnīca - Slikts serviss

Labdien. Vēlos padalīties ar savu pieredzi pierakstoties uz man vajadzīgiem izmeklējumiem un ārsta šajā slimnīcā. 17.08.2022 zvanīju uz 67366323 plkst 11: 03. Uzjautājot iespējas pierakstīties man vajadzīgos datumos saņēmu sekojošu atbildi: pff.. Es varu pierakstīt jūs Rindā. Būsiet 1157tā. Precizējot, un protams, arī ar humoriņu pārjautāju: "tad tas nozīmētu, ka uz septembra datumiem es diez vai ka tiktu. " saņēmu atpakaļ šādu tekstu: "kā to saprast? Jums arī nākamais gads "nespīd" ". Es biju šokēta par šādu attieksmi un parasti pabeidzu sarunu ar jau iestrādātu frāzi "liels paldies un uz redzēšanos" izspiedu no sevis tikai "uz redzēšanos". Nekad dzīvē nebiju rakstījusi sūdzības par kādu, bet par vakardienas atgadījumu man vēl joprojām ir nepatīkamas sajūtas.
Kā mēs visi zinām, teātris sākās ar pakaramo, bet slimnīcas, poliklīnikas utt sākās ar apkalpošanas speciālistiem, ar kuriem mums arī sākās ceļojums, lai tiktu pie mums nepieciešamas informācijas un palīdzības. Ļoti ceru, ka šo lasa Rīgas 1. Slimīcas atbildīgās personas, kas varētu noklausīties šo sarunu un izvērtēt, vai tiešām šajā iestādē strādā cilvēki ar vajadzīgām prasmēm. Varbūt tomēr būtu nepieciešami kādi kursi, lai pilnveidotu sevi un iemācīties komunicēt.
Paldies, ka izlasījāt un lai jauka diena!

18.08.2022

A absolut1327 18.08.2022

Jūs ar humoriņu un viņa arī. Tikai Viņas humors Jums neiegāja :D

Labdien Ilona. Mani sauca Aleksejs un vadu 1.slimnīcas klientu apkalpošanas nodaļu. Nedomāju, ka komentārs bija domāts, lai pazemotu vai jeb kā aizvainotu. jebkurā gadījumā labprāt noklausītos sarunu, lai varu izvērtē pēc būtības. Lūdzu atsūtiet telefona numuru no kura zvanījāt uz zvanu centru man uz epastu: [slēpt]@1slimnica.lv

I Ilonaneapmierinātā 18.08.2022

Labdien.
man, diemžēl, nerādās Jūsu email. tas ir kā [slēpt]@1slimnica.lv
vai varat lūdzu atsūtīt adresi uz kuru sūtīt?

R RunčaĶepa 19.08.2022

Pamēģiniet atsūtīt uzreiz vairākiem [slēpt]@

R RunčaĶepa 19.08.2022

Un tikko uzrakstīju sudzibas.lv administrācijai, lai var būt atbloķē paslēpto e-pastu.