www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Slikts serviss Artūrs Kaļva

Rīgas 1.slimnīca - Slikts serviss Artūrs Kaļva

Parasti nerakstu sūdzības un publiski personīgās lietas necilāju, bet šis gadījums nevar palikt bez ievērības.
Man visu seju bija apsēdušas pretīgas sarkanas pūžņojošas pumpas. Nekur nevarēju iet ar tik agresīva paskata seju. Mēģināju kosmētiku, bet pūderis diemžēl tikai kairināja pumpas pūžņot vēl vairāk. Drausmas uz tādām pašai skatīties, kur nu vēl publikai rādīt, kam pietiek ar baumu galu, lai varētu strutot, kur nu vēl ja redzēs pumpas, kas pūžņo.
Pēc Rindas sagaidīšanas devos pieņemšanā pie Artūra.

Sākums bija diezgan laipns un dakteris mani mierināja ka esot ārstējama kaite. Taču tad iezvanījās telefons un pusi sarunas dakteris veica kaut kādā nesaprotamā valodā! Kad es te esmu ar pasaules galu pumpu dēļ, viņam pietiek nekaunības runāt kaut kādā svešvalodā!

Lai gan manu vārdu nenosauca, taču es labāk zinu kas ko domā, un pilnīgi skaidrs, ka mani nekaunīgi aprunāja! Seja taču mainās - pavēro, tas ir pamanāmi, pēc tā var pateikt. Un vēl pateica, ka tūlīt pēc sarunas nosūtīs bildes. Tikko kad tik laipni un iejūtīgi sveicinājās! Biju mēma un pilnībā pārakmeņojusies par tādu nekaunību. Šoks, vienkārši neiedomājami..

Kad spīdzinošā saruna beidzās, dakteris izlikās, ka atvainojās par traucēkli! Bet kāda tur atvainošanās, ja mani svešvalodā aprunāja? Kāpēc dakterim bija jāstāsta visādiem cilvēkiem par manu izskatu!

Taču tad dakteris sāka spiest savu telefonu un atvainojās ka steidzami jānosūta dažas bildes. Skaidrs, ka manas sejas! Aiz šausmām nevarēju neko parunāt.

Tad viņš izrakstīja man krēmus un dažas zāles. Kāds vēl krēms, kad visa kosmētika taču vēl vairāk sakaitināja pumpas!
Protams, stāvēju klusu, jo es neesamu mediķe, lai zinātu atbildes..

Kā mēs visi zinām, pacientam taču ir jābūt pirmajā vietā!

Uzlabojiet situāciju!

Lai nesūta pacientu bildes citiem kolēģiem un neaprunā svešvalodā pa telefonu!

Kad ir smags stāvoklis.

23.01.2023

E epopejas_guru3 24.01.2023

Tad nu gan iedomīga esi. Dikti šaubos, ka esi kaut kāda baigā personība, lai apspriestu.