www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Pieraksts pie ārsta

Rīgas 1.slimnīca - Pieraksts pie ārsta

Tika pieteikta vizīte pie ārsta18.01.22 plkst10.00 pie Dr. Jurjānes, bet ierodoties reģistratūrā man pasaka, ka esmu atteikusies no vizītes 14.01.22 esmu izdzēsusi, kautkādu īsziņu, nolikusi klausuli, es tā arī nesapratu. Skatoties konkrēto datumu savā telefonā be man bija ziņa, ne man bija svešs zvans... Tika braukts 200km uz vienu pusi un ņemta brīva diena no darba, ne jau uz izpriecām tika braukts, ja cilvēks pierakstās uz vizīti, tam taču ir iemesls. Un tagad atkal būs jāgaida...

18.01.2022

Labdien Vivita. Rīgas 1.slimnīcai ir 2 līmeņu atgādinājumu sistēma:
1) Atgādinājuma SMS, kas satur arī atteikuma kodu. T.i atbildot uz SMS ar kodu, pieraksts tiek dzēsts.
2) Robotizēts zvans, kas analizē atbildēja atbildi, šajā gadījumā atbildi: NEBŪŠU un uz tā pamata dzēš pierakstu.

Jūsu pieraksts tika dzēsts tieši ar otro variantu, t.i ar robotizēta zvana palīdzību. Noklausoties atbildi, sadzirdam skaidru NEBŪŠU, ko saka vīrietis.

No tā noprotam, ka telefona numurs, kas pieejams Jūsu pacienta kartiņā ir nekorekts vai nepieder Jums.
Lūdzam sazināties ar mums caur epastu: [slēpt]@1slimnica.lv, lai izlabotu Jūsu kontaktinformāciju un piedāvātu maksimāli ātru iespējamo veidu kā ieplānot vizīti atkārtoti.

V Vivita Grabane 20.01.2022

Divas reizes jūs man zvanījāt,piedāvājot vizīti konkrētā laikā,pa korekto telefonu numuru un pieraksot.Un pēdējā reizē,man nekorekts telefona numurs?!dīvaini

Tad mēs Jums varam nosūtīt atbildi, ko saņēma robotizētais zvans, kur skaidri dzirdams - nebūšu.
Jebkurā gadījumā - mēs esam pretimnākoši, lai situāciju risinātu.

V Vivita Grabane 21.01.2022

Paldies,par sniegto atbildi.Es saprotu,ka notikusi kāda kļūme.Viss ir kārtībā.Jauku dienu

Ja sūdzība ir atrisināta, lūdzam to dzēst vai atzīmēt kā - atrisināts. Paldies