www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Отвратительное отношение врача к пациенту

Rīgas 1.slimnīca - Отвратительное отношение врача к пациенту

Сегодня моя мама, которой 77 лет, вернулась домой вся в слезах после визита к так называемому доктору эдуарду принцеву. Начнем с того, что пожилой человек, который
плохо ходит, приехал с иманты в центр в надежде на помощь врача, не только не получил её, при этом прием стоил 30 евро, а выслушал врача, который грубил, хамил и кричал на пожилого человека и довел ее до слез. Позор! Таким" врачам" можно только доверить могилы копать на кладбище

12.09.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

C

L Lailailai 12.09.2019

Tātad iedomājos scēnu. Labdien-labdien. Lūdzu dakter’ 30eur, dakters izraksta kvīti, paņem naudu un tad sāk kliegt uz pacientu? Vai sākumā ļauj ko pateikt un tad atbildes vietā sāk kliegt?

K kiel 31.05.2022

SVEIKI,

Iepazīstinu ar sevi Adriana Ķīle Esmu dzimusi Vācijā, esmu atraitne bez bērniem. Es atvainojos par sagādātajām neērtībām. Esmu savu pēdējo dienu sākumā, jo saskaņā ar mana ārsta diagnozi es slimoju ar vēzi terminālā fāzē un saskaņā ar mana notāra ziņojumu pēc manas nāves Francijas valsts gūs labumu no mana mantojuma, jo es to nedaru. man nav mantinieku, vēlos nodot jums mantojumu un šobrīd manā privātajā kontā ir bloķēta summa 998 200 eiro par:
Palīdzība cilvēkiem ar visa veida invaliditāti
palīdzība bāreņiem
Palīdzot atraitņiem un bērniem bez pajumtes, es pieņemu šādu lēmumu, jo man nav bērnu. Pilnvaroju izņemt 245 000 eiro un iztērēt tos savām personīgajām vajadzībām. Un jums ir man jāapsola, ka ar pārējo naudu jūs palīdzēsiet bērniem, kuriem tas ir nepieciešams, jo es lepojos ar šo ziedojumu. Ja ir interese, atbildiet uz manu privāto adresi: [slēpt]@gmail.com
Es novērtēju pozitīvu atbildi uz manu e-pastu.
Atvainojiet, ja mans e-pasts nonāca jūsu surogātpasta kastē, tā varētu būt servera kļūda. Jūsu atbilde radīs jaunu smaidu manā sejā.
LAI DIEVS TEVI SVĒTĪ