www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nezinošs, neieintersēts ārsts - urologs. Pēteris Turla

Rīgas 1.slimnīca - Nezinošs, neieintersēts ārsts - urologs. Pēteris Turla

Pirms 2 mēnešiem savainoju dzimulocekļa saitīti (nesaplēsu, dalējs plīsums) un dzīšanas procesā arī saņēmu infekciju/iekasiumu - "balanitis"

Simptomi: 2 mēnešus pēc traumas: sāpec galviņā erekcijas laikā un neliels apsārtums dažviet.

Ko Pēteris Turla izdarīja nepareizi:

1) SABIEDĒJA par to, ka saitīte būs jāgriež, ja sāpes turpināsies.

Tie ir MELI - Rietumu medicīna [piedāvā vairākas zinātniski atzītas alternatīvas

2) Nepiedāvā paņemt paraugu ,lai noskaidrotu apsārtuma izcelsmi. No apsārtuma cēloņa atkarīga ārstēšanas metode.

SECINĀJUMS - šis ārsts ir nekompetents.

Vīrieši - saudzējeiet savu mazo draugu un neapmeklējiet Pēteri Turlo. Labākajā gadījumā - nezinošs ārsts,. sliktākajā - šarlatāns

31.08.2023

Kur ir foto?

V vitols 31.08.2023

Tev vajdzētu apdomāties par to vai esi griezties pie pareizā speciālista,pēc tava apraksta problēma saistīta ar ādu,tad meklē labu dermatologu!

Labak griesties pie venerologa...

K Kristaps Rungis 31.08.2023

Urologs mana gadijuma ir pareizais specialists. Tiesa, radaas sajuta, ka vins nemaz nevelas roka manejo nemt :D