www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Neprofesionāls un neadekvāts ārsts Atis Karulis

Rīgas 1.slimnīca - Neprofesionāls un neadekvāts ārsts Atis Karulis

Atnācu pie cien. Ata Karuļa uz konsultāciju. Jau no pirmās minūtes sapratu, ka nekāds cien. viņš nav.

Pēc iepriekšējā pacienta iznākšanas nolēmu pagaidīt kādu minūti, jo tādās vietās esmu pieradis ka izsauc. Pajiet viena minute, un viņš brēkdams izskrien no kabineta: "kāpēc nenāc iekšā?!"/"ja tevi parasti izsauc tad arī ej tur kur izsauc, atstāj man savu čeku un ej, ko tu pie manis te atnāci". Ar labu vārdu sākdams, visu konsultācijas laiku viņš man neļāva pat normāli aprakstīt savu problēmu. Mani jautājumi bija atbildēti ar "ej mācies 11 gadus medicīnu" un citiem uzbraucieniem. Nekādas baigās izmeklēšanas arī nebija, uzmeta aci un viasm Kādu momentu pat biju gribējis vienkārši aiziet, bet nezināju, vai man atgriezīs naudu. Tā vai citādi, tās 10 minūtes ko es pie viņa pavadīju bija šausmīgas, un es pat tagad nezinu, vai varu uzticēties viņa slēdzienam.

Var skanēt dulli, bet citiet man, kad tu atnāc pie urologa pirmo reizi dzīvē un maksā par to pilnu summu, tā nav tā attieksme ar kuru tu gribi sastapties.

Biju domājis, ka gāju pie normāla ārsta, bet atnācu pie kaut kāda pazemes orka, kurš nezin kā uzvesties.

J juriste 16.07.2017

Vai Jūs nevarējāt savas pretenzijas dakterim personīgi pateikt?Iesaku tagad rakstīt pretenziju iestādes vadībai.

R Ruugtaapieredze 11.07.2018

Kāda jēga ir izteikt kaut ko pašam ārstam, ja viņam, kā redzams, ir vienalga un svarīgi dabūt savu čeku? Nav ko aizstāvēt! Jūs domājat, ka slimība kaut ko baigi atbildēs? Ja viņi būtu spējīgi risināt konfliktus, tad šeit nebūtu neviena sūdzība.
Jā, zinu, ka šī ir ievietota pirms gada, taču arī šogad nekas nav mainījies.