www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nav iespējams sazvanīt!!

Rīgas 1.slimnīca - Nav iespējams sazvanīt!!

1. Slimnīca joprojām nespēj vai paat nemēģina atrisināt šausmīgo situāciju ar operatoriem!
Sazvanīt reizēm ir gandrīz neiespējami. Zinu, ka daudzi tādēļ izmanto taustiņu "atteikties no pieraksta", kas nav īsti godprātīgi, bet citādi tiešām nevar normāli sazvanīt.
Citreiz zvanu 3 dienas, jo nav jau tā, ka tu 24/7 zvanies. Bet ir bijis, ka zvanu 3x no rīta, pēc tam pa dienu, tad tuvāk vakaram, un nekā...
Ar e-pastiem arī tas pats. Viņi atbild pēc 3 dienām, bet pa tām 3 dienām pierakst arī aizpildās, un tu nevari tik ilgi gaidīt.
Kad beidzot tiks nodrošināta normāla komunikācija ar pacientiem?

15.05.2019

Fl

Tu Turkey901 16.05.2019

Rakstiet epastu, lētāk un ērtāk, atbildēs rindas kārtībā.

Ta TavaMamma 16.05.2019

Nu , ja rakstīsiet sūdzības: 3x no rīta, pēc tam pa dienu , tad tuvāk vakaram , viņus drīz vien OBLIGĀTI varēs sazvanīt.

Al AlEl 16.05.2019

Nesaprotu, kāpēc man nekad nav bijušas problēmas sazvanīt 1.slimnīcu. Varbūt viņi vienkārši Jums negrib atbildēt :)