www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nekompetence, nelaipna apkalpošana

Rīgas 1.slimnīca LOR - Ivo Tērauds - Nekompetence, nelaipna apkalpošana

Ļoti neprofesionāli, nesakartotîba. Ieejot kabinetā, uzreiz nelaipna uzņemšana. Pat nesasveicinās dakteris (LOR - speciālists) Ivo Tērauds. Sāk pārmest ka nav pieraksta. Beigas tomēr saka ka parādījās un vēl atļaujas teikt ka mēs melojam. Ka tikko pierakstījušas. Tad bērnu pārbaudīja 5min un uzbrauca ka nemākulīga mamma esmu, nevaru nomierināt. Kgan pats neko neteica un saka pārbaudīt bērnam ausis un degunu. Bērns (1,7gadi) histērija raudāja un trīcēja. Vnk nelaipni un neprofesionāli. Beigas iedod recepti un pasaka ka mājas jāpasēž un ir vidusauss iekaisums. Vispār neko nepaskaidroja ka Lietot un ko vēl darīt lai ātrāk tiktu veselas. Pirmo un pēdējo reizi dodos šeit! Pietam kabineta esot viņš atļaujas atbildēt uz telefona zvaniem pat ne atvainoties par tiem. Un uz jautājumu ko darīt ja nekas nemainās. Ejiet pie ģimenes ārsta. Esmu šoka par to ka mēs pieraksta ies, gaidām rinda un kad sagaidām rindu šāda apkalpošana. Saprastu ka pieaugušajam vēl kka bet bērnam.

Ma

Ma man 06.12.2017

Cien,

Mums patiešām ļoti žēl, Es Jums iesaku savu sūdzību uzrakstīt uz e-pastu galvenai māsai Anita Šanca anita.sanca@1slimnica.lv vai arī viņai zvanot: 67366379

Lai izdodās!

Ar cieņu,

Ag Agita Morkāne(Jonase) 11.12.2017

Tiešām brīnos par šo sūdzību, esmu vairākas reizes ar bērnu bijusi vizītē pie dr,Tērauda un varu teikt tikai to labāko, ļoti profesionāls un gudrs dakteris.