www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nekompetence, nelaipna apkalpošana

Rīgas 1.slimnīca LOR - Ivo Tērauds - Nekompetence, nelaipna apkalpošana

Ļoti neprofesionāli, nesakartotîba. Ieejot kabinetā, uzreiz nelaipna uzņemšana. Pat nesasveicinās dakteris (LOR - speciālists) Ivo Tērauds. Sāk pārmest ka nav pieraksta. Beigas tomēr saka ka parādījās un vēl atļaujas teikt ka mēs melojam. Ka tikko pierakstījušas. Tad bērnu pārbaudīja 5min un uzbrauca ka nemākulīga mamma esmu, nevaru nomierināt. Kgan pats neko neteica un saka pārbaudīt bērnam ausis un degunu. Bērns (1,7gadi) histērija raudāja un trīcēja. Vnk nelaipni un neprofesionāli. Beigas iedod recepti un pasaka ka mājas jāpasēž un ir vidusauss iekaisums. Vispār neko nepaskaidroja ka Lietot un ko vēl darīt lai ātrāk tiktu veselas. Pirmo un pēdējo reizi dodos šeit! Pietam kabineta esot viņš atļaujas atbildēt uz telefona zvaniem pat ne atvainoties par tiem. Un uz jautājumu ko darīt ja nekas nemainās. Ejiet pie ģimenes ārsta. Esmu šoka par to ka mēs pieraksta ies, gaidām rinda un kad sagaidām rindu šāda apkalpošana. Saprastu ka pieaugušajam vēl kka bet bērnam.

Ma

Ma man 06.12.2017

Cien,

Mums patiešām ļoti žēl, Es Jums iesaku savu sūdzību uzrakstīt uz e-pastu galvenai māsai Anita Šanca anita.sanca@1slimnica.lv vai arī viņai zvanot: 67366379

Lai izdodās!

Ar cieņu,

Ag Agita Morkāne(Jonase) 11.12.2017

Tiešām brīnos par šo sūdzību, esmu vairākas reizes ar bērnu bijusi vizītē pie dr,Tērauda un varu teikt tikai to labāko, ļoti profesionāls un gudrs dakteris.

Je Jekaterīna Krohmale 09.01.2018

Mani operēja Tērauds, neko sliktu pateikt vispār nevaru ,ļoti zinošs ārsts!paldies viņam!

Vi Vikas mamma 05.04.2018

Šodien operēja manu meitu. Paldies dakterim par viņa darbu! Atstāja pat ļoti pozitīvu iespaidu.Bērnam atgriezta dzirde. Bijām jau no janvāra vairākkārtēji pie dažādiem speciālistiem-daudz zāļu, citas manipulācijas bez rezultāta.Esmu priecīga, ka nonācām pie dr. Tērauda- Uzreiz novērtēja situāciju, operācija nebija jāgaida mēnešiem. Iespējams, ka pirmais iespaids varētu kādam likties..., bet zem "īgņas" maskas:) , manā skatījumā, slēpjas ļoti jauks, cilvēcīgs, ar humora izjūtu apveltīts,labsirdīgs, vienkāršs un, galvenais, prasmīgs un godprātīgs speciālists. Paldies foršajam dakterītim! Veselību un visu labāko viņam un viņa mīļajiem!