Rīgas 1.slimnīca - Ivo Tērauds

Ļoti nelaipns un nepatīkams cilvēks. Tikko ienācu, sāka ar pārmetumu ka negribēju maksāt 4 eur par vizīti, lai gan es reģistratūrā tikai pajautāju vai grūtniecēm jāmaksā. Vēl teica lai priecājos ka pus gadu varu mājās sēdēt kā grūtniece. Par manu jautājumu par dedzinošu sajūtu kaklā kas bija jau krietni pirms grūtniecības, saņēmu bezmaz vai pārmetumu ka esmu atnākusi, ka vainojama grūtniecība un tā jau varot prātā sajukt no katra nieka skrienot. Tagad grūtniecība jau sen beigusies bet tā sāpīgi dedzinošā sajūta kaklā nav beigusies, plānoju iet pie cita zolīda, zinoša un kompetenta lora jo šis ir kauns 1. Slimnīcai ka tāds vispār tur strādā. Laikam čakšei vīrs tad iedomājas ka var visiem spļaut virsū.

25.03.2020

Ki

Tu Turkey901 25.03.2020

Nāc ar jautājumiem un pēc konsultācijas par veselības problēmām, tai pašā laikā atsakaties maksāt par vizīti?!
Viss ir likumsakarīgi - nav naudas - nav konsultācijas un apmaiņas ar laipnībām!

Ma macbeton 31.03.2020

Par ko grūtniece balsoja vēlēšanās?
Nu tad nebrīnies.