LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Īslaicīgās sociālās aprūpes darbinieces attieksme

Rīgas 1.slimnīca - Īslaicīgās sociālās aprūpes darbinieces attieksme

Pirms pusotra mēneša ievietoju tanti 1. slimnīcas īslaicīgās aprūpes nodaļā, jo veselības dēļ nebija iespējams cilvēku atstāt vienu un viņa nevarēja pati par sevi parūpēties, nestaigā. Šodien saskāros ar situāciju, kad bija nepieciešams nomainīt pamperu, tāpēc aizgāju līdz māsiņai un palūdzu vai to nebūtu iespējams izdarīt. Uz ko saņēmu atbildi: "Pirms 30 min visiem tika nomainīti pamperi, es neko nemainīšu. Vai jūs pārbaudījāt, ka tiešām pampers jāmaina?" Atbildot apstiprinoši, saņēmu atbildi "Es uz minūti atpūtīšos, esmu nogurusi." kā arī piebildi "Viss man ir apnicis". (Neņemsim vērā, ka citi cilvēki savā darbā nevar atļauties paņemt pauzīti, lai runātos ar kolēģiem un skatītos televizoru). Tā kā bija pagājušas jau desmit minūtes kopš lūguma, nolēmu pastāvēt gaiteni un pagaidīt kamēr kāds atnāks. Māsiņa pat netaisījās nākt uz palātas pusi un pēc brīža (gluži kā pusaudze, kaut gan izskatījās uz kādiem 40 gadiem) izbolīja acis un pamēdījās uz mani, imitējot to kā es stāvu un skatos gaiteni uz viņas pusi. Citreiz nācies dzirdēt no pacientiem, ka jāgaida pat stunda vai vairāk, kamēr nomaina pilnu pamperu. Sagaidījām māsiņu, kas nikni skatījās virsu un pēc tam devāmies prom. Citreiz ejot prom ir nācies dzirdēt kā māsiņa bļauj uz pacientu, nosaucot viņu par mērkaķi. Skumji un ļoti nepatīkami. Vēl jo vairāk, ja cilvēkam ik dienas par šādu izturēšanos jāmaksā 25 eiro.

K

Komentāri (2)

L Laura Salina 11.08.2018

Ziniet, kaut kas te nesaskan. Medmāsas nemaina pamperus, to dara sanitārs/ māsu palīgs. Ja tobrīd nebija brīva sanitāra, tad jā - jāpagaida, kamēr viņš aprūpēs citu pacientu. Ja runājāt ar sanitāri, tad diemžēl jāatzīst, ka daudz kur joprojām tādu darbu veic alkoholiķes utml. intelekta nesabojātas personas. Tā ka neņemiet ļaunā viņas mēdīšanos.
Un vēl - nākošreiz piesakieties palīdzēt. Ja sanitāre ir trausla meitene/sieviete, bet tante - smaga, nekustīga kundze, tad tiešām katra tāda pamperu maiņa darbiniekam ir fiziski ļoti smaga.
Nevienu neaizstāvu, bet realitāte tiešām daudziem nav saprotama.

Valter Švabe 11.08.2018

Pilnīgi piekrītu visam Laura, uzrakstīja bez melošanas. KattB izbeidz melot!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes