Rīgas 1.slimnīca/ Ilze Indrikova - Slikts serviss

Diezgan savdabīga ārste.
Ieejot kabinetā viss likās okay, sāka apskatīt plaukstas un pēdas uz kurām, pēc viņas teiktā, esot zvīņu ēde. Pēc tam pārbaudīja elkoņus vai tur nav sausa āda un vai uz galvas nav sausa āda. Ārste tālāk iedod man Lapiņu uz kuras rakstīt viņas dotās instrukcijas ārstēšanai, bet pēc tam, kad izstāstīja kā jāsmērē kājas sākas Kronis visam. Man esot jāattīra dvēsele. Hallo? Sākās, ka man esot jādzer no salmiņiem un ūdenspudelēm ar snīpīšiem, jo tad "manai dvēselei būšot mātes glāsts". Vēl uz manu jautājumu vai problēma nevarēja būt radusies kontracepcijas lietošanas dēļ, ārste atbildēja, ka smadzenes pašas izdala hormonus un viss esot paveicams ar domām, kam apakšteksts bija apmēram "ja tu Gana stipri domāsi par to, tad tavi smadzeņu hormoni darīs tā, lai nepaliec stāvoklī". Tā pat kā cietiem, kas rakstījuši sūdzības par šo ārsti, lika noskatīties filmu un izlasīt grāmatu par "domu manifestāciju", izrakstīja arī īpašu losjonu, ar kuru smērēt seju un atkārtot pie sevis: Skaista, Skaista... Gudra, gudra... Vesela, vesela... U. T. T. Teica, ja es to atkārtošu šo visu, tad augtākie spēki man palīdzēs, jo sadzirdēs mani... Pēc visa šī cirka apšaubu gan viņas izvirzīto slēdzienu par to, ka man ir "zvīņu ēde" un apšaubu arī to cik profesionāli tiek atlasīti ārsti Latvijā, ja šāda "zintniece" var reāli strādāt slimnīcā ar cilvēkiem, kuriem ir vajadzīga medicīniska palīdzība nevis "vārdošana". Ja es gribētu iet pie "vārdotājas" tad noteikti neietu pie dermatologa un tieši tā pat otrādi..

14.07.2021

B Bez vārda vārds 14.07.2021

Labdien, man ir pieredze pie šīs ārstes. Jā, viņa ir savāda pie komunikācijas, bet manu sejas ādas saslimšanu izārstēja. Tagad vairs nav šādas problēmas. Esmu apmierināta. Iesaku tomēr lietot izrakstītos.līdzeklus - man palīdzēja. Viņa vismaz nereklamē bodermas u.c. aptiekās esošos līdzekļus,bet izraksta nopietnus, uz izgatavošanu medikamentus ādai.