www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Ļoti slikts serviss, par maksas pakalpojumiem

Rīgas 1.slimnīca, Bruņinieku poliklīnika - Ļoti slikts serviss, par maksas pakalpojumiem

Telefoniski pierakstījos pie Lor uz 31.08.2017, plkst.11.00. Aizgāju savlaicīgi, samaksāju eur 32 par vizīti reģistratūrā un devos uz norādīto kabinetu. Samulsināja lielais ļaužu pūlis pie kabineta. Izrādās, ka tur vēl ir dzīvā rinda. Rindā 12 cilvēki! Lielākā daļa ar lapām no obligātās medicīniskās apskates. Plkst. 11.10 pieņēma pacientu, kuram pieraksts bija uz plkst.10.00. Tātad garantēti rindā būtu jāpavada vismaz divas stundas. Pensionāri varbūt var atļauties sēdēt stundām, bet es nevaru to atļauties. Samaksāt eur 32 un sēdēt vismas divas stundas? Un mediķi vēl prasa naudu. Par ko, ja viņi pat jēdzīgu maksas servisu nespēj nodrošināt. Starp citu, mans vizītes laiks pie šī ārsta uz tablo pie poliklīnikas sienas nemaz nav uzrādīts kā pieņemšanas laiks.

C critical thinker 31.08.2017

dārga pieredze. bet jāiet citur. kur nav milzu bardaks.