www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Attieksme pret pacientu.

Rīgas 1.slimnīca - Attieksme pret pacientu.

Īsumā, māsiņu attieksme pret pacientu, kā pret dzīvniekiem kautkādā fermā.
Cilvēks mēro tālu ceļu lai savestu kārtībā veselību, bet še, jau reģistratūrā sākas pacelta balss un pārmetumu jūra. Liek atstāt personīgās mantas palātā,neslēdzamā skapītī un vēl jāparaksta papīrs ka slimnīca neuzņemas atbildību par pazudušām mantām. Absurds.Liels Fui.

X xctaps 03.07.2018

Labdien, esam izveidojuši jaunu mājas lapu www.patiess.info - aicinat Jūs izteikties arī Tur, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par negodpratīgiem uzņēmējiem kā arī lapā ir iespējams izvietot dažādus tematiskos rakstus / pateicības.

retnuh 22.10.2018

Zaglji zog arii bariibu (edienu apeedu aatri, tur tik maisinji, kurus maz zog). Slimniicaa nedod neko jeedziigu paeest, mobilos tureet neljauj, ja ir kamera (man iphone). facebbok - aizlegts, twitter - aizliegts, google - aizliegts, internets - aizliegts, iznemot, ja izdodas sabojaat kameru tiktaal, ka to izmantot nevar arii peec tam. TIesaam absurds. Es visu baazhu kabataas, mani zem segas negrabsta neviens, jo es skalji bljauju.