www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Attieksme kā padomju laikos

Rīgas 1.slimnīca - Attieksme kā padomju laikos

Nekad neesmu rakstījis dzīvē nevienu sūdzību, parasti esmu ļoti tolerants un ļoti pacietīgs, taču šī bija mana pirmā reize un unikāla pieredze Rīgas 1. Slimnīcā.
Rīgas 1. Slimnīcā, iepriekš zvanot uz vienoto pieraksta tālruni biju pierakstījies no paša rīta, lai pēc mazākas iespējas kavētu savu darbu un veiktu rentgena izmeklējumu plaukstas locītavā. Pirms tam bija arī apmeklējums pie ģimenes ārsta ar iedotu nosūtījumu.
Ierados jau krietni laicīgāk, aptuveni 40 minūtes pirms pieraksta sākuma, lai atrastu pēc mājaslapā norādītā 3. Korpusa, kurā tiek veikta rentgena diagnostika. Taču šādu 3. Korpusu neatradu uz ēkas sienas. Aizstaigāju līdz 14. Korpusam, lai pajautātu. Sākumā man Saka, ka īsti nezin, bet otrs cilvējs Saka, ka tas atrodas 2. Korpusa ēkā. Pa lietu, kurš ir stipri pieņēmies spēkā un noguris meklēt īsto korpusu, ieeju sākumā tajā pašā 2. Korpusā, pa gaiteņiem man norāda, ka jābūt kaut kur uz priekšu, iespējams. Eju un meklēju, beigās atrodu rentgena kabinetu. Rakstīts stingri, nenākt iekšā bez uzaicinājuma. Plkst. Ir jau 9: 00. Neviens nenāk. Gaidu. Klusums. Izeju vairāk laukā līdz gaitenim un viena dusmīga kundze skaļā balsī sauc, ko jūs te meklējat. Vainas sajūtā saku, ka man ir nepieciešams veikt rentgena izmeklējumu. Tad nelaipni un skaļi pasaka, ka bez nosūtījuma netikšu iekšā. Es jau esmu izvests laukā no pacietības rāmjiem, paskaidroju, ka man ir ģimenes ārsta nosūtījums. Paceltā un niknā balsī Saka, ka jāiet vispirms uz reģistratūru. Atrodu pa gaiteņiem reģistratūru. Aizeju atpakaļ pa gaiteņiem līdz reģistratūrai. Var tikai nojaust, ka tā varētu būt reģistratūra pēc garas cilvēku Rindas līdz ārdurvīm un aizpildītiem soliem un strādā 1 lodziņš.
Tā man arī beidzās šis "slimnīcas" apmeklējums bez rentgena, ar masku pirkšanu, darba kavēšanu, došanās pirms tam pie ģimenes ārsta un citām "jaukām" lietām, lai diena varētu sākties.

01.09.2022

D

B Bez_vārds 01.09.2022

Nekas jau nav mainījies. Lv ir kā krievu laikos... tāpēc negrib tauta pieņemt Eiropas likumus un noteikumus :)

G Gulbenietis 01.09.2022

Ja pirmo reizi ej uz ārstniecības iestādi, tad pirms tam pazvani un uzzini, kā tikt uz tev vēlamo kabinetu un vai jāiet pirms tam uz reģistratūru. Bezjēdzīga sūdzība.