www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Atlīdzības pieprasīšana par nenotikušu pakalpojumu

Rīgas 1.slimnīca - Atlīdzības pieprasīšana par nenotikušu pakalpojumu

Ierados Rīgas 1.slimnīcā pie neiroloģes Rutas Krīgeres uz konsultāciju. Konsultācijas laikā daktere ievāca anamnēzi, izstaustīja manu muguru, ieteica 3 vingrojumus, kurus turpmāk vajadzētu izpildīt pašai, lai atbrīvotos no muguras sāpēm. Pēc ieteikuma dzert kosu tēju un uzņemt saules enerģiju, daktere aizpildīja manu apdrošināšanas talonu, kurā norādīja divas ar kodiem šifrētas summas.Vienu par 20.00LVL, otru par 13.00LVL. Nospriedu, ka pirmā būs samaksa par konsultāciju, bet otrā par vingrošanas apmācību. Lai gan šķita, ka 13.00 LVL par pavirši ierādītiem trim vingrojumiem ir pārmērīga, tomēr parakstīju talonu, jo biju nolēmusi turpmāk neatgriezties pie speciālistes par kuras profesionalitāti pārliecība vizītes laikā tā arī neradās.
Pati strādāju apdrošināšanas kompānijā, tāpēc ļoti drīz uzzināju, ka samaksa 13.00 LVL apmērā pieprasīta par blokādi, kuru, lieki piebilst, saņēmusi netiku. Tādā veidā ārste nepamatoti, patvaļīgi un krāpnieciski atskaitījusi no mana apdrošināšanas limita naudu, kuru es varētu izlietot lietderīgi, saņemot citus, man tiešām nepieciešamus medicīniskus pakalpojumus. Varu tikai minēt cik pacientu un apdrošināšanas kompāniju jau cietuši no šīs dakteres noziedzīgās rīcības, jo analizējot to, cik ātri viegli un profesionāli viņa aizpildīja manu talonu, ir skaidrs, ka tā ir atstrādāta shēma. Aicinu visus uzmanīties un pieprasīt izskaidrot, ko nozīmē katrs no kodiem. Turpmāk darīšu to arī pati!

ž žirafe 25.09.2008

Nu ļoti vienkārši. Ja jau Tu strādā apdrošināšanas kompānijā, Tev noteikti ir tieši šīs apdrošināšanas kompānijas veselības apdrošināšana. Ja gribas nedaudz šai neiroloģei ieriebt un šai klīnikai kopumā, dodies pie veselības expertiem un pastāsti par notikušo. Esmu pārliecināts, ka viņi rīkosies un lauzīs ar šo klīniku sadarbības līgumu, ja tas apstiprināsies. Jo nu galu galā tas viss tač uz apdrošinātāja pleciem, ne uz pacienta, un apdrošinātājs ir ieinteresēts izmaksāt mazāk.

K klient28 06.06.2013

ДА, к сожалению в первой больнице рвачи обманывают и помощи не оказывают. Тоже был на консультации у невролога во время обследования, платил за эту консультацию не 1, Лс, но квалифицированной помощи не получил Да кстати рвач еще смеялась надо моими недомоганиями и предложила придти к ней на платную консультацию за 25, 0Лс!!! Если она за 3, Лс ни чем не может помочь чего к ней идти за 25, 0Лс???!!!
И тоже хамское отношение к пациенту, равнодушное к страданиям пациента.

Сейчас такие рвачи к сожалению

Так что больше по рвачам не хожу

D diana 02.04.2023

Ruta Krīgere ir fantastisks dakteris. Ar viņas palīdzību un ārstešanos iztiku bez operācijas. Viņas ieteiktā fizkultūra deva ļoti labus rezultātus. Paldies jums daktere Krīgere.