www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nelaipna māsiņa.

Rīgas 1 slimnīca. - Nelaipna māsiņa.

Labdien. Šodien devos uz Rīgas pirmo slimnīcu, sakarā ar pirksta pārsiešanu.
Iepriekš pirms 2 dienām ar traumu devos tur pat un man pirkstu pārsēja un viss notika raiti un labi.
Taču šodien piedzīvotais mani šokēja un abēdināja.
Tātad, šodien iegāju 10 kabinetā un māsiņai ( citai nevis tai, kas pirms 2 dienām apstrādāja brūci), kurai bija jāpārsien pirksts vispār nelikās ne zinis par to, kas jādara. Staigāja nemitīgi apkārt un tīšuprāt lika ilgi gaidīt. Kad, tomēr atnāca noņemt bindi tad stingri saspieda pirkstu. Tas jau nekas, bet kad pamanīja, ka man sāp nikni reaģēja, ka tur nekas nevarot sāpēt.
Pirms divām dienām dakteris teica, ka vajadzēs kādu smēri uzziest to teicu māsiņai. Tomēr šī darbiniece aptina tikai pirkstam bindi un teica: “ pazūdi no šejienes ”!

Minesota 04.04.2014

Drīzāk par smēri bija domāts, ka lai pati nopērc un smērē to pirkstu. UN iet uz slimnīcu, lai tikai pārsietu pirkstu?!?!?! Varēji tak pati mājās to izdarīt.