www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Neatsaucīgs ārsts

Jurijs Fiļins - Neatsaucīgs ārsts

Ārsts strādā pilnīgi nesaprotamā stilā. Atnāku uz apmeklējumu ar dažādu tā paša ārsta pieprasīto analīžu rezultātiem. Samaksāju 32e par to, ko sēžu klusumā un skatos, kā pārraksta manus rezultātus no vienas lapas citā. Izraksta nosūtījumu uz nākamajām pārbaudēm un pasniedz lapu - pēc pārbaudēm atkal jānāk skatīties kā pārraksta rezultātos, tā pieņemu.
Nekādi paskaidrojumi par to, ko rāda analīžu rezultāti, ko tie nozīmē, cik nopietni vai nenopietni tas ir. Nekādu paskaidrojumu par nākamajām pārbaudēm.
Izejot ārā tikai pamanīju, ka ir arī izrakstīti medikamenti, gāju atpakaļ precizēt, atkal nekādu paskaidrojumu, kam tie ir, cik daudz, cik bieži un kā jādzer (pirms/pēc ēšanas utml.)

nesaprotu, kāpēc man bija jābūt klātienē vispār, ja nesaņemu nekādus paskaidrojumus un uz jautājumiem atbild strupi - jā, nē, nezinu...

Neiesaku.

O