www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Nekompetents un Neprofesionāls ārsts

Atis Karulis/ Bruņinieku Poliklīnika - Nekompetents un Neprofesionāls ārsts

Labdien,
Pirms sāku komentāru vēlos teikt, ka mana sieva ir ārsts, un pats izjūtu cieņu pret šo profesiju, kuras pārstāvis noteikti nav Atis Karulis.

Pirms manis iegāja cilvēks kurš bija vakar bija vizītē un ceļā uz mājām bija pazaudējis kartiņu, Karulis tik uzbrēca, lai pazūd no šejienes un nekādu datu viņam par šo cilvēku nav.
Pašam vizīte bija 1300, bet viņš viens sēdēja kabinetā līdz 1315, laikam sevi apmīļoja, jo pasaule jau tik skarba. Kad iegāju šarlatāna kungs uzbļāva, ko šeit daru? Teicu, ka man vairākas sūdzības un labāk viņam iedotu iepriekšējas analīzes saistībā ar šo tematu. Viņš laikam skolas solā svarīgākas bija cita lietas un lasīt prasme noteikti gāja otrajā plānā, tāpēc māksla salikt burtus kopā lai veidotu vārdus viņam gāja secen. Kā jau noprotat analīzes viņš atteicās pat apskatīt.
Tad ar lielām grūtībām izskaidroju tik daļu no savām sūdzībām, jo redziet saruna bija ar augsta intelekta īpašnieku. Uz ko viņš teica, tur vajag operēt un to var izdarīt jebkurā sētas šķūnītī.
Lieliski, gribētu zināt vai viņš vēlētu veikt sev operāciju sētas šķūnītī, bet laikam saprotu tā ir vieta, kur šī dabas dāvana Atis Karulis praktizē.

Lūdzu cilvēki es izmetu 28 Eiro un savu laiku vizītē pie Karuļa kunga, lūdzu esiet gudrāki un labāk ejiet šim cilvēkam ar lielu līkumu.

veesaa007 28.04.2017

Ja tu tik dzejiski runāji arī ar dr., tad nav brīnums, ka viņš tevi nesaprata.

A ama21 04.09.2017

Pēc apraksta pilnīgi noteikti var atpazīt šo ārstu. Biju pie viņa 2016.gada vidū. Uzdeva jautājumu, kas kaiš. Sāku stāstīt, bet viņš strupi atrauca, ka tas nav pie viņa un lai eju uz blakus kabinetu. Teicu, lai noklausās līdz beigām. Noklausījās, tad ilgi kko rakstīja medicīnas kartiņā un beigās pateica, ka cilvēka organisms ir sarežģīts un viss kas var izpausties un notikties, tāpēc lai dzīvoju un sekoju, vai kas tāds neatkārtojas. Analīzes bija ok un asiņošana vairs neatkārtojās.
Pagāja pusgads un sāka parādīties durstošas nelielas sāpes. Ar laiku arvien izteiktākas. Aizgāju uz Gaiļezeru, tur izbrīnījās, ka pie tādiem simptomiem t.s. urologs AK nav nosūtījis uz padziļinātām pārbaudēm, un nosūtīja uz ultrasonogrāfiju, kas atklāja patoloģisku veidojumu urīnpūslī (nav liels, bet nav arī mikroskopisks). Tagad gaidu operāciju un riktīga škrobe, ka gadu esmu ielaidis slimību un ka uzreiz negāju pie kvalificēta urologa :(