www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Slikta ārstēsana

1.slimnīca - Slikta ārstēsana

Biju pie dakteres Ilzes Upenieces. Viņa mani ārstēja 4 mēnešus. Pie nepareizi uzstādītas diagnozes viņa man pasliktināja visu esošo situāciju.
Aptiekā bija pagatavots speciāls šķīdums ko vajadzēja smērēt uz ādas, lai novērstu ādas iekaisumu. Šā šķīduma komponentēs bija pa daudz skābes, tāpēc ar šo visu tika vairāk sabojāta āda, ādas virsējais slānis.. Un viss iekaisums ir aizgājis lielākos apjomos un ļoti hronisks. Aizejot pie cita dermatologa ļoti brīnījās par viņas uzstādīto diagnozi un ārstēšanas metodi

13.02.2021

H

V vitols 13.02.2021

Pacientam vajg apstaigāt vairākus speciālistus pirms zāļu pirkšanas -lietošanas.

Labdien Helēna.
Esam iepazinušies ar Jūsu sūdzību, tomēr, lai varētu izvērtēt ārstēšanas procesu mums būtu nepieciešams vairāk informācijas. Lūdzam sazināties ar mums: [slēpt]@1slimnica.lv