Rīgas 14-2.st., Baloži, Ķekavas n. - Krāpšana

Mantas, ko nodevu Spicē palīdzības sienā, tagad atrodas tirdzniecībā baložos. Nožēlojami! Nodevu 9 maisus ar dažādām mantām, precīzāk lietotajām drēbēm! Šodien iegriezos lietoto apģērbu veikalā un biju šokā, kad ieraudzīju savu kleitu, kuru iegādājos vairākus gadus atpakaļ Alūksnes pusē, kuru biju pāršuvusi savam augumam. Tagad viņa tirgojas pa 8€!

Papildināts LAD 12.06.2019

Labdarības veikaliņš ASJA - krāpnieki

D Dontkillmyvibe 12.06.2019

Priecājies, ka vismaz nonāca pārdošanā, es dzīvoju blakus Otrajai Elpai un redzu kā ziedotās drēbes neskaitāmos milzīgos maisos tiek vienkārši izmestas miskastē. Bet apskatot šī veikala lapu, cenas gluži neiet kopā ar viņu pamatdomu.

T TkSpice 13.06.2019

Labdien, vai Jūs variet atsūtīt savus kontakuts uz [slēpt]@spice.lv, lai varam sazināties un noskaidrot vairāk informāciju par šo situāciju.
Ļoti gaidīsim!