www.sudzibas.lv RigaRental.lv Kràpšana,slikts serviss

RigaRental.lv - Kràpšana,slikts serviss

Atteica mašīnu mums dažas dienas iepriekš, tā vietā piedāvāja bmw kura protams bij dārgākā, piekritām. Pie saņemšanas mašīnā bij netīra kā arī salons no iepriekšējiem klientiem, arì Miglinieks nebija ielikšu, mašīna tika sabildēta. Mašīnu nevārējām piedarbināt kādu laiku, zvanot saimniekam - atbildēja ka viss esot bijis kārtībā (kurš pie izsniegšanas nemaz nebija uz vietas) kaut kādā auto placī nolicis un sieviete kas izsniedza neko nezina bet bij labi informēta par naudas darījumiem (pati laipnība!) piedarbinot (beidzot) mums bij jāveic ceļš uz Ventspilī, kur arī vairākas dienas mašīna vispār neleca, kuriozs-bijām uz kapiem aizbraukuši - kur stundu nosēdējām lai mašīnu piedarbināt... Pēc 5 dienām mašīna atteicās vispār strādāt, bijām izbraukuši uz atpūtu tur tika ziņots saimniekam, kurš ar evakuatoru savāca bmw, viss atvaļinājums bij izjaukts... No mums nekaunīgi savāca depozītu, plus vēl novilka mums nepaziņojot 120 +80 +100depozīts. Uz telefonu neatbild un tad vēl nobloķēja mūsu telefonus. Šis gadījums lika mums vēlreiz vilties atgriežoties dzimtenē uz laiku.

B Baltā ēna 22.08.2021

Kārtējais stāsts un kārtējais jautājums , ir tiešām žēl tos 10 E pa virsu un paņemt lidostā no labi zināmām firmām auto kas nav vecāks par 1 gadu ? Saprotu ka šādi noteikti ekonomējāt (ironija)

G gadalaiks 23.08.2021

un, protams, vainīga valsts atkal, varbūt Kariņš personīgi jums to auto sabojāja?

īrējot auto no kaktu kantoriem, ir loģiskas sekas. Skopais maksā divreiz.

I ilrgjefiho 23.08.2021

Bet tādi kariņi citiem rāda sliktu piemēru, ka blēdīties, melot, tā ir forša lieta.

Kā arī ir tāda lieta kā pārvalde. Tas ir tas, kāpēc kariņam tiek maksāts no budžeta alga, lai viņš pārvaldītu valsti Tad lūk, pārvaldē elementārākie pamati ir mērķi - darbības mērķu sasniegšanai - rezultāts. Ja rezultāts ir tāds, ka netraucēti pastāv blēžu uzņēmumi, tad tās ir sliktas pārvaldes sekas