Rīga,Avotkalnu 16 - Īre

Nevienam neiesaku īrēt istabu pie Egona kunga. Sasola vels zin' ko,bet īstenībā pa māju skraida žurkas,pa pagalmu staigā piedzēries kaimiņš Pēteris ar dēlēnu,kuru tur suņa vietā. Karstu ūdeni redzēsiet reizi nedēļā,bet kurā dienā nāksies mēģināt uzminēt.Pa nakti bieži nekurina,ja pieķer,ka ziemas aukstumos lieto sildītāju,tad sāks ekonomet elektrību, t.i pa dienu sēdēsiet bez radio un televizora,jo elektrība tiks atslēgta.
(sludinājumā adrese norādīta nepareizi)

I

o, jā, tur nekas nav mainījies? Šī bija mana pirmā dzīvesvieta kā izrāvos no vecāku ligzdas. Patiešām viss bija pretīgi.Sākumā iedzīvotāju bija pilnas istabas, bet ko līdz Egons sāka izīrēt visādiem zagļiem, mēs visi pamazām pametām savas istabiņas. Nezinu, kas tur tagad dzīvo...
Pagalms arī bija netīrs, padsmit gadīgās meitas pa pagalmu skraidīja pusplikas:))) Tagad atliek tik atcerēties šos notikumus kā nakts murgu:))

Minesota 15.02.2013

Nautrēnu ielas iedzīvotāja, tev gan "jauka" dzīve: jaunībā dzīvoji kautkādā zaņķī pie onkuļa Egona... tagad tev kaimiņi ar suņiem uzbrūk :(

Es arī tagad neesmu veca:)
Bet dzīve man ir patiešām jauka nevis ''jauka'' un nekādi pasaules stulbeņi nespēj to aizēnot!

R ryzyk 15.02.2013

Privet, blin vpervie na etom saite i TAKOE!!!:D
Ya tozhe zhil na Avotkalnu 16. Pipec!!!

Nautrēnu ielas iedzīvotāja Vi sjehali, kogda krisi pojavilis?

A ja ostalsa:D

Bred, zhut!!!

Pomnyu kak zoni nebilo u interneta, BiFri ne lovila tozhe.

Teper zhivu na Melnsila, i s4astliv