www.sudzibas.lv Riga TOP CLUB Tīrās šausmas

Riga TOP CLUB - Tīrās šausmas

Sveiki esmu izkaitināta. 19.01.2019 bija pēdējais piliens. Stāsts ir tāds ka dzīvoju pretī mājā, pie šī kluba un ir neciešami kad, ir jāiet gulēt gan man gan bērniem ap plkst 00.00 sākas jautrība. Šo sesdtdien notika pasākums atradu to pat internetā ar nosaukumu "drag queen", par to arī runāsim.
Jau krietni pēc pusnakts kad programma vissticamāk bija beigusies visi gāja uzpīpēt un sākās, bļaustīšanās, visu laiku, bija jādzird tas ka o cik es resna esmu gribu nopirsties man ir caureja un tas man bija jāklausās aptuveni minūtes 15. Visu laiku viena vai viens ar blondiem matiem rēca kā zirgs man liekas ka tā bija viena no programmas zvaigznēm. Vispār viņas ir viņi. Atradu bildes: d
man nav nekādu pretenziju pret lgbt bet ļaujiet lūdzu man un maniem bērniem gulēt naktīs man ir apnicis tas ka es kā māte kam ir mazi bērni nevar pagulēt. Es ceru ka viņi mani sapratīs un man nebūs jāvēršas pašvaldības policijā par naktsmiera traucēšanu.

A Anna Egle 21.01.2019

Es ļoti atvainojos, bet ko jūs sagaidat dzīvojot pretim KLUBAM... Ka viss būs super kluss un neviens jums netraucēs. Ar to ir jārēķinās! Es pati tajā vakarā tur biju... Un paliku pietiekami ilgi ar šova dalībniekiem ... Un varu apstiprināt, ka daļa no tā nav taisnība ko jūs vispār tur sakat... Kaut kas nepatīk? Pārvācies...
Neatbalsti LGBT... Nedzīvo pretī viņu klubam...
Honestly es ceru, ka pēc 10 gadiem tavi bērni tur būs biežākie klienti... Tas būtu ļoti ironiski... Un karma pret tevi... Bye bye hobofob!

A Anete Mobīle 21.01.2019

Zini ko par šo komentāru Tev nāksies atbildēt jo kā Tu vispār atļaujies ko tādu teikt?
Tad jau arī Tu esi viena no to samazgu biroja ko sauc par DRAG QUEEN .
Es Tev cienījamā Anna Egle apsolu turpinājums sekos.
Un Tu nebūsi tā kas man notiks kur man dzīvot un kur nē!
Jauku vakaru vēlot .Anete.

A Anna Egle 21.01.2019

Nu gan esi smieklīga... Tas , ka komunicēju ar Drag Queens... Nenozīmē, ka esmu viena...
Ļauj cilvēkiem dzīvot savu dzīvi. Tev nav tiesības sūdzēties kaut kādā saitē, kur tu publicē svešu cilvēku bildes, kur tu diskriminē cilvēkus, kas tavu prātu nav pareizi... Tev ir jāsaprot, ka ne visi ir vienādi... Tāpēc pieaudz un saproti, ka citi nav vainīgi, ka tu vai tavi bērni nevar gulēt, jo TU esi izvēlējusies tādu dzīvesvietu... Tev ar to bija jārēķinās kad īrēji/ nopirki to dzīvokli... Tbh... Man žēl tavu bērnu, jo tas ir skaidri redzams, ka tu esi viena no tām mātēm, kas uzspiež savu neobjektīvo viedokli.

RAMONA👀 23.01.2019

Anna Egle, nu nav tev taisnība gan. Veselai dzīvojamajai mājai nav jāpakļaujas jums ( jā, jā vārds "jums" ar mazo burtu), bet gan jums jārespektē apkārtējo miers.
Visticamāk, visi šie teksti bij no iereibušām personām, kas nekontrolē savu balss skaļumu tādā stāvoklī, kā arī ir klusāks šai laikā nekā dienā, tādēļ viss bij tik dzordams ... bet...tagad pie pilnas apziņas neaizstāvi savu nepiedienīgo uzvedību...

R R..... 24.10.2019

Viņa neteica, ka neatbalsta, viņa minēja ka nav pretenziju pret viņiem.

L Labaizz 25.06.2020

Skatoties uz to visu vemt gribās. Kas tālāk? Šādiem sabiedrības kro*ļiem vēl bērnus sāks dot uz adoptāciju? Bet par klubu, ja no juridiskā viedokļa skatoties- ja vietējā pašvaldība ir akceptējusi šāda kluba izveidi, tad vairāk jau jādodas sūdzēties vietējā pašvaldībā. Katra ziņā neapskaužu.

Q Queen 21.01.2019

Sveika!
Manuprāt tavs viedoklis ir subjektīvs, jo sūdzība tiek balstīta uz nepareiziem faktiem. Un tavā gadījumā, tev vajadzēja vērsties uzreiz Pašvaldības policijā ar sūdzību, jo šobrīd šie cilvēki, par kuriem tu sūdzies, var vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par nesaskanotu personīgo bilžu izmantošanu un LGBTQ+ cilvēku ( šajā gadījumā vinu) diskriminēšanu!
Ieteikums Jums, priekšzīmīgai bērnu mātei, lietojiet pareizi valsts valodu un rīkojieties godīgī pēc likuma kārtības!

A Anete Mobīle 21.01.2019

Esi lasījusi Datu Aizsardzības likumu? izskatās ka nē . Un lai iet viņas kur vēlas .
Un man liekas ka Jūs esat tik neaptēsta-/s ka nelasījāt ka man nav nekādu pretenziju pret LGBT .

Lūk priekš tādiem cilvēkiem kā Jūs lai saprastu kas ir kas,

vārds un uzvārds (piem., Jānis Bērziņš);
darbavieta (piem., Jānis Bērziņš strādā SIA "X");
ieņemamais amats (piem., SIA "X" direktors);
mājas adrese (piem., Jāņa Bērziņa deklarētā dzīvesvietas adrese ir Trotuāra iela 15, Rīga);
e-pasta adrese (piem., [slēpt]@siax.lv);
personas kods, personu apliecinošu dokumentu numurs;
atrašanās vietas dati (piem., atrašanās vietas datu funkcija mobilajā tālrunī);
interneta protokola (IP) adrese;
sīkfaila identifikācijas numurs;
ārstniecības iestādē glabāti dati par pacientu u. tml.

Q Queen 21.01.2019

Vienīgais, ko es varu vēl komentēt ir tas, ka bērnudārzam ir laiks pieaugt!

Šeit AmunaDavis, hahahaha , šis raksts ir vnk smiekligi hahaha,.. 100% ne mate rakstijusi bet kads hateris , kads Lefovers fans . hahah,. 1kart šovs sakas 2 nakti lidz 3 nakti. 00:00 nakti tur neviena nebija jo kluba notika generalmeiginajums un cikveki nebija pat kluba hahaha. 2kart, tad parvacies ja tev kautkas nepatiik. Klubs ir officials ar visiem papiriem un nemuldi ka kads tev kautko trauce mate vai ari virieti, vai ari kas tu butu ,.. hahah, Good Luck And Dont Fuck it up Bitch ..

A Anete Mobīle 21.01.2019

Man liekas lasīt nemāki bitch...

YAAAS QUEEN

A Aivix 21.01.2019

"Akūtās caurejas" savienība

P Pelekanis 06.02.2023

Esi tu un tavi radi🖕🤣

T Tuckahoe 21.01.2019

Anete, lūk, atradu video pamācību https://youtu.be/uE0KxG5AOEM Stay strong gurrrl

Vagons Komā 04.07.2020

Wow. Pa kuru laiku jau video rullīti no sūdzības izdevās izveidot?

A Atkodējs 22.01.2019

Šis raksts ir fake un nav ists. Šo rakstu uzrakstija cilveks kuram ir liela skaudiba un nepatika pret šiem cilvekiem un klubu, ir zinams kurs tas ir un noteikti tiks sauks pie atbildibas.

A Anete Mobīle 22.01.2019

Atklājiet mums šī konkrētā cilvēka identitāti. Kurš gan tas varētu būt :D

N NightAngel 22.01.2019

Taču vajag kastrēt viņas.. būs mierīgākas.. lol

RAMONA👀 23.01.2019

Es apbrīnoju autoru, kurai neesot pretenzijas pret šiem dīvaiņiem. Nu kurš normāls cilvēks tā uzvedas? Tā ir diagnoze. Visi šie neadekvātie komentāri tik apstiprina to.

T Tuckahoe 23.01.2019

teica ramona, kurai dzīvē nav īsti ko darīt kā lasīt neadekvātus komentārus D

A Aleksandrs Vorobjovs 10.09.2021

Jus dzivojiet blakam klubam .cilvekiem ir jatpusas sava zina ari

P Pelekanis 06.02.2023

Lielākā daļas Rīgas klubi ir pie aodzivotiem namiem. Piemeram Sapņi un Kokteiļi, tur ara patstavigi pipe un mauro vajadzetu tur padzivot. Bet Top Klubs aosargi neļauj ara stavet un baurot. Taka nevaig te muldet, pastaigajat aokart pa Rīgu paverojiet citus klubus.Tas ir brivdienas cilveki izsklaidejas ar to jārēķinās. Salidzinot ar citiem Klubiem, Top klubs ir fors, tur pizitivi cilveki nav kašķi un kautiņi man patik un paziņām ari. Un tie kas apmelo aosargus, kad kaujas tie ir meli. Seit raksta tie kas paši grekojusi zin ka iekšā netiks gluba liek postus apmelojot apsargus un klubu.