Riga Text tulkojumu starpnieks - Melo klientiem

Tulkošanas pakalpojumu starpnieks Riga text (agrāk valodu serviss) nepamatoti sauc savi par zvērināto tulku biroju, jo Latvijā tulkotājiem nav iespējams zvērināties - nav institūcijas, kas šādus zvērestus pieņem. Notāram tadu tiesību nav.
Par tulkojumu kvalitāti. Tādiem kantoriem kā riga text strādā neprofesionāli tulkotāji ar zemu pašapziņu un nereģistrētu saimniecisko darbību. Palasiet tulkotāju sūdzības par Raivo Teivāna krāpnieciskām darbībām un nevēlēšanos maksāt par darbu un izdariet secinājumus.
Profesionāli un likumīgi strādājošiem tulkotājiem vispār nav vajadzīgi starpnieki. Viņiem ir savs klientu loks. Bez blēžu kantoru starpniecības ir lētāk, ērtāk un patīkamāk, jo pazīsti gadiem cilvēku, kas tulko tavus dokumentus un par visām lietām komunicē ar viņu.
Kamēr būs aitas, būs arī cērpēji.

G Georgs 06.02.2017

Droši apmeklējat tulkojumu biroju SIA VERBO :) . Vienmēr atsaucīgi un laipni , visus darbus sagatavo laikā . Birojs gan Jūrmalā ,gan Rīgā . Esmu patstāvīgs klients šai firmai un vienmēr esmu izgājis ar smaidu )

B Bijusī kliente 08.02.2017

Klients var būt pastāvīgs nevis patstāvīgs

BondsBonds 07.02.2017

Realitāte ir tāda ka vairums firmu tulkotāji strādā kā pašnodarbināti zem iztikas minimuma. Tā kā nav par ko sūdzēties - lēti gribēji lēti dabuji.

R Robyn 12.06.2017

Diemžēl Latvijā daudzi tulkotāji, kas sevi un savu laiku neciena, gatavi strādāt par pašizmaksu. Tāpēc profesionāļiem starpnieki negrib maksāt un meklē visādas "kļūdas", lai nemaksātu.

U Ulubele 08.09.2017
Nemaksā tulkiem

Raivo Teivāns, kurš dibina un slēdz tulku firmas, tā arī neko nav samaksājis par tulkošanu, tulki uzmanieties no šī darboņa!