Riga Taikai Gala Show - Gandrīz aizmigām

Bijām pilnīgi vīlušies vakar apmeklējot reklamēto Riga Taikai (Japānas cīņu veidu festivāls) Gala šovu. Nezinu, varbūt jābūt baigām profesionālim, lai tas, ko paspējām redzēt iedvesmotu un patiktu. Mums, kā parastajiem skatītājiem, bija atklāti garlaicīgi. Daudzi gāja prom, īpaši ar bērniem, jo gribējās šovu, ciņu, bet pretī saņēmām paslikti organizēto pasākumu bez jebkāda krāšņuma. Līdz galam neizturējām, aizgājām. Vismaz labi, ka nopirkām lētākās biļetes (tik un tā dabūjām sēdēt dārgāko biļešu sektorā, jo skatītāju bija maz). Redzot šādus priekšnesumus, zūd visa interese par tām ciņām, kā arī vēlēšanās ar tām nodarboties - tas LV federācijai būtu jāņēm vērā.

Z

A angelicious 15.09.2009

Pilnīgi piekrītu!Biju tur ar visu ģimēni-4 cilvēki!Pusotru stundu "pagulējam", neizturējam un aizgājām!fui...pilnīgs sviests un pavisam neatbilst vārdam "galašovs"!