www.sudzibas.lv Riga Shop Cilvēku manišana

Rigashop.lv - Cilvēku manišana

Pasutiju monitoru,pirms tam noskaidroju vai prece ir uz vietas.Ja atbildejuši ka prece ir uz vietas un es varešu saņemt viņu ne velak ka 3 dienu laika.ok parskaitiju naudu un vel projam gaidu-rit bušot divas nedeļas.zvaniju un prasiju kur ir monitors,teica ka parzvanis-bet klusums...padomaiet vai tiešam ir verts pikt nedaudz letak no rigashop???

F

V vija59 25.12.2015

Dēls pasūtīja Jabra Drive Ziemassvētku dāvanām 2gab. -tai skaitā arī man. Nesagaidījām. Zvanām- neatbild. Atzvana, kad tiek pasūtīta bez samaksāšanas jauna prece...tad sola un beigās- nebūs preces. Tagad sola naudu atpakaļ, bet prece veikala lapā nepazūd- tiek piedāvāta arī šodien - jau divās cenās. Dīvains veikaliņš

м М. А. 15.04.2016

ужасный магазин, не заказывайте там ничего, товар не доставляют, деньги возвращать не хотят, кормят завтраками и тянут время!!!! Ув-ая администрация либо директор!!! Попадетесь Вы на нервного клиента и тогда побегаете по судам, закроют Вашу шарашкину кантору к чертовой матери!!! Мой заказ был на 95 евро, в течении месяца ждала, не дождалась, деньги возвращали 3 недели, и то, надо было уже с угрозой звонить, что мы обратились в pateretaju tiesibas dienests!!! Никому не советую, даже врагу!!!!!!

R Rolands Rozentāls 20.10.2016

Man ir tikai viena piezīme, par veikalu Rigashop.lv , kad tika veikta samaksa savlaicīgi netika atsūtīts apstiprinājums, bet preci saņemu atbilstoši kvalitātei un viss apmierina.

V Vincent De'Goll 18.03.2017

Ужасный магазин. Каждую неделю кормят завтраками, мы мол обратились на склад, ждём от него ответа. Потом склад им отвечает что доставка на пятницу, и в пятницу они опять обращаются на склад. И так уже месяц! Ничего никогда там не заказывайте!

M Mariamd 11.04.2017

Pasūtīju telefonu, samaksāju avansu un viss, veikals pazuda, zvanīju dažādas dienas, neviens neatbildēja. Rītdien rakstīšu patērētāju tiesības dienestā