www.sudzibas.lv Riga Shop Neatbild uz zvaniem, neatdod naudu

Riga Shop - Neatbild uz zvaniem, neatdod naudu

Tika pasūtīts telefons, solīts 3-5 darba dienu laikā saņemt, pēc termiņa ar neskaitāmiem mēģinājumiem sazvanīt, paskaidroja, ka nav saņēmuši maksājumu, kaut arī tas tika veikts pasūtīšanas dienā, par ko atvainojās, un solīja izsūtīt preci, pēc nedēļas paskaidroja ka nav preces, kaut arī pasūtījuma laikā uzrādījās vairākas vienības, ko arī pie iegādes apstiprināja.
Pēc tam neatbildēja uz maniem zvaniem vairākas dienas, līdz e-pastā paskaidroja situāciju, un es iesniedzu prasību atgriezt naudu, kur tas tika solīts 4-10 darba dienu laikā, pagājušas divas nedēļas, no naudas ne miņas tikai jauns solījums to atgriezt līdz nedēļas beigām, kas protams jau atkal netika darīts. Viss proces ievilcies jau 2 mēnešus.

V

Работяга 26.05.2017

Usrakstiet vestuli firmas juridisko adresi lai paskaidro kapec nav atgriezta nauda kuru prasiju atgriezt.. ja nebus atbildes ejiet uz policiju pivienojiet kopiju vestules kurus sutijat, pievienojiet skrinshotas, saraksti un laiki kurus zvanijat.. policija paskaidrojiet ka firma rigashop krapnieciski sanema naudu no jums par kuru jums jabut apkalposana vai prece, prasiet lai vini pasi tic gala jo pats zvani vini necel...

donna b 27.05.2017

Vai tiesam nevar pasutit telefonu e-veikalos, kuri vairakus gadus strada saja jomaa? Ja, par 1a.lv vai 220.lv seit ari ir daudz sudzibu, bet vismaz tie ir pazistami veikali un nepazud miglaa ar prieksapmaksaa sanemto naudu un censas sudzibas ari risinat. Un pie tiem ari var aiziet un kur biroji, ir zinams.