www.sudzibas.lv Rīga nevar atrast darbu

Rīga - nevar atrast darbu

Es nevaru saprast, kā notiek daudzu uzņēmumu darbinieku atlase, nu it ka esmu simpatisks puisis ar izglītību, darba pieredzi rekomendācijām, bet saņemu atteikumu apmēram, tādu, , mēs diemžēl izvēlējāmies citu kandidātu vai atbilde vispār nav.
Darbs tiek meklēts ilgstoši, bet rezultāta, kā nav tā nav.

R

1 112 06.05.2011

Varbūt tavā CV jau ir 15ieraksti?
Kur katrā no darba vietam neesi nostradajis vairāk par 3menešiem?

P papa 06.05.2011

brauc uz arzemeem

K kārklubrits 06.05.2011

LV taču nav ko lovīt.Ja neesi baigais specs kādā ļoti pieprasītā specialitātē un arī krutas pazīšanās nav, vienīgais ceļš ved uz Europu :) Lai tad krutie"uzņēmēji"paši rukā par miņimalku.

J jana 07.05.2011

driz tie uznemeji apd...ies, tagad vini pazemo cilvekus, bet gan viniem naks atpakal

A aaa 21.05.2011

ja atnak uz interviju kjepas turot skibi ar kljudam sarakstitu CV kura galvenais ieraksts ir - Iegtua augkstaa izgltiva LU, + gribas no starta pelnit 300-500 Ls, tad nav jau brinums ka nenjem preti. Kas notika ar pieredzi, pareizrakstibu un parbaudes laikiem? :)

Pasaki par ko tu piesakies darba un es tev pateikshu kapec tevi nenjem preti