M Martins 28.04.2011

Nav nekas ipass, jo tu neesi tads viens te vesela kaudze ljauzu neko nevar atrast vajrs nav svarigi kada tev ir izglitiba. Ja esi jauns tad pamegini atrast darbu arzemes es jau tris gadus baruce uz Uk, No sakuma braceju uz fermu tur man iztajsija visus vajdzigus dokumentus. Nakamgad es jau braucaju stradat pilseta, stradaju ASDA vejkala par plaukta operatora tas ir kad tev vajag skatit laj preces visu lajku butu uz plauktiem. Sanemju 5 ar pusi poundi stunda diena sanemu apmeram 45 -52 poundi par nedelju bija apmeram 300 poundiem. Par 2 istabu dzivokli maksaju kadus ~60 paundus nedelja. Ja gribi uzzinat vel es varu tev ietejkt dazas vietas un iedot daudz svarigus padomus jo es tur jau ilgu lajku pirms stradasanas barucaju. (epasta nav ista)

E e 28.04.2011

Jaunam puisim nav ko sēdēt mājās. Vai nu ir jāstudē, vai arī jādodas ārpus LV, ne nu piķi pelnīt uzreiz, bet gan pzsmelties gudrības! Tā u tas ir. Kamēr nav saistības un nav ko zaudēt, tas ir jāizmanto!!!

K Krotow 28.04.2011

Tad nesēdi mājās - kasies laukā un meklē darbu citā pilsētā vai ārpus Latvijas.

č Čoms 28.04.2011

Tagad pat zemniekiem vajadzīgi sezonas strādnieki.

Varu piedāvāt gabaldarbu - atjaunot koka logu. Rūpīgi noņemt ar fēnu veco krāsu un pārkrāsot. Gan logu, gan iekšējo palodzi.
Loga bilde pievienota. Maksāju LVL 50.

R Raivis 29.04.2011

Varu to logu nokrāsot, ir iepriekšēja pieredze krāsotāja darbā, savu numuru, tev uz e-pastu nosūtīju.

J Jurīts 30.04.2011

Nu pirmajam komentētajam varētu būt divu klašu izglītība! Parasti tā raksta otrās klases skolēns, kurš skolu apmeklē pāris reizes nedēļā!
Bet nu ko var gribēt! Šī taču zudusī paaudze ir!
Daunu valsts ir daunu valsts!

T ToJurīts 30.04.2011

Tas taču mūsdienu Švauksts, izlasi vēlreiz "Mērnieku laikus".

P Pedagogs 30.04.2011

Martin esi tik laipns un iegaumē!
Ka sekojošus vārdus raksta šādi:
vajrs - vairs;
laj - lai;
lajku - laiku;
Sanemju - saņemu;
ietejkt - ieteikt.
un nevajag motivēt, ka Tev datorā nav latviešu valodas, šeit jau ir ļoti rupjas gramatikas kļūdas un ar latviešu valodas neesamību datorā nav nekāda sakara!

T ToPedagogs 30.04.2011

Tas taču ir krutais īrlatvietis, kurš ar savām valodas zināšanām un jaunapgūto kultūru grib paspīdēt aborigēniem.

T Turik 01.05.2011

А вот Pedagog и Juritis довольно знакомые мне типы. Они два тупых барана которые пытаютса наговорить другим что в за границе у вас нефига не будет что там мол ничего у вас не выйдет... типа афигенные патриоты защитнички своей страны которая им ничего не дала. Дебилы вы последние! Я сам несколько раз ездил в германию в англии был один раз и могу смело сказать что везде лучше чем латвии. я уехал в Франкфурт в 2002 году когда мы между прочим ещё не были в европе и возвращятса в Латвию не собираюсь. А вот такие вот придурки как pedagog и juritis тут будут всю жижнь торчять и хернёй страдать, под 40 лет будут по свалкам ходить метал сдавать. Правильно тот наверху сказал "человек с вышим образованием не может найти работу" ему 2 человека сразу правильно дали намёк мол езжай отсюда пока молодой. Есть латыши нормальные но есть и дебили как pedagog и juritis главное не слушайте этих козлов а делайте то что вы считаете правильным, хорошее только за границой!

M Martins 01.05.2011

Psc nu kas tas par pid*r*su bars? Juritis tu esi kaut kads debil mesls vaj kas? ko piesejies par manu rakstasanu zinu ka rakstu atri tapec neskatos ne visi ir tadi drochitaji ka tu bet par nacionalizmu vienrejz sadabusi pa basku. Pedagogs var iedomaties nav man datora lat valodas, kaut ka man tas nevienu rejzi nebija vajadzigs arzemes un nevajag man apskaut stulbajs bomzis.