www.sudzibas.lv Rīga Float Iespējama krāpniecība

Rīga Float - Iespējama krāpniecība

2021. Gada martā iegādājos 3 dāvanu kartes Riga Float apmeklējumiem par 25eur (it kā 50eur vietā) 1h floutinga seansiem. Vasaras beigās veicu rezervācijas septembrī un oktobrī (rezervācijas bija iespējams veikt tikai labu laiku uz priekšu, mājas lapas rezervācijas sistēmā viss līdz tam rādījās aizņemts) un augusta beigās ar dažu dienu starpību atnāca e-pasti no automātiskas rezervācijas sistēmas, ka apmeklējumi ir atcelti. Nekas vairāk netiek paskaidrots, kāpēc vai arī ka būtu iespējams saņemt atpakaļ naudu vai pārcelt uz citu datumu.

E-pastā norādīts, ka dāvanu kartes izsniedz Hospitality Solutions Ltd. Firmas.lv portālā uzrādās, ka Hospitality Solutions, SIA no 14.07.2021 ir uzsākts likvidācijas process un ir vairāk kā 40 tūkstošu nodokļu parāds. Zvanot uz mājaslapā rigafloat.com norādīto telefona numuru +371 27 054 819 neviens neatbild. Mājaslapā nav arī norādīta e-pasta adrese saziņai, rakstot vēstuli saziņas formā mājaslapā nav iespējams nosūtīt ziņu, lapa iestrēgst uz izmet kļūdu.

Pieļauju, ka floutinga apmeklējumi diez vai vairs notiks un būs jāpiedzen samaksātā nauda. Līdz šim neviens ar mani no Riga Float nav sazinājies un viņus sasniegt nav iespējams.

K Kaijina 15.09.2021

Tieši tas pats. Vīrs nopirka dāvanu karti, bet izmantot nevar. Naudu neatgriež, uz e-pastu neatbild.