Riga Casting Agency - Krāpšana

Šīs aģentūras mājas lapā bija rakstīts ka lai piedalītos kastingā, tiem ir jāatsuta vēstule ar saviem datiem (vārds, Uzvārds, Adrese, tālrunis un foto) pēc to aizsūtīšanas, tie man piezvanīja un aicināja atnākt uz kastingu uz adresi Rīga, Republikas laukums 2. Kad es atnācu uz to adresi, tad sastapu vēl vairākas meitenes, kuras arī gāja uz šīs aģentūras kastingu, tomēr mēs tur to aģentūru neatradām (mēs apstaigājām visu apkārtni), kā arī vaicājām darbiniekiem no vairākām kompānijām, kuras atrodas tajā adresē un blakus, un tie neko nebija dzirdējuši par šo aģentūru. Mēģinājām zvanīt uz to tālruni, no kura mums tika zvanīts, tas bija izslēgts. Vēlāk es noskaidroju ka tajā adresē atrodas zemkopības ministrija. Pēc www.1188.lv un www.visariga.lv (dzeltenās lapas) šādas kompānijas, šādā adresē nav. Esiet uzmanīgas meitenes, labāk nesadarbojaties ar tiem.

I

A alex 17.03.2010

E Esss 18.03.2010

Tā aģentūra tak atrodas Birznieka-upīša ielā! :D Es tur biju pirms jau vairāk kā gada un viss okey - atradu vietu, laipna apkalpošana utt! Tur aiz manis uz fotosesiju nāca mūsu LV mūzikas zvaigznes, tā kā apšaubāma vieta diezvai, Pati kko esi sajaukusi gan jau.

B BM 18.03.2010

Bļin, gribētu redzēt tās zosis, kas bārā klaiņo pa Zemkopības ministriju. Muļķa desas, tai adresē ir ne tikai ministrija, bet simtiem dažādu organizāciju! Un kad tevui aicina kaut kur pa telefonu, jāprecizē adrese, kur ierasties. Dullas aitas.

E es 18.03.2010

Studija atrodas starp Parex banku un Zemkopības ministriju Republikas laukumā 2 (ieeja no Citadeles ielas puses)

K Kirstaps 18.03.2010

Nē nu tiešām aitas, tāpēc nav brīnums, ka nonāca Zemkopības ministrijā !!! :D

K Katrīna 20.03.2010

Es pagājušo nedēļu biju, vieta jau divus gadus ir viena un tā pati. Nevajag būt topogrāfiskām idiotēm, tad visu varēs atrast un nebūs jānomelno studija ar to, ka pašas tupas. Tas ir vāks, kur tādi te cilvēki vispār rodas?!

B BM 20.03.2010

Tas vēl nekas! Vienai tādai pateicu savu adresi, lai atnāk uzkopt dzīvokli - neatrāda... dzīvokli! Mājā ir 2 "podjezdi" - vienā dzīvokļi no 1 līdz 10, otrajā - no 11 līdz 20, nu parastā daudzdzīvokļu māja. Man ir dzīvoklis 16, bet šītā traki zvanījās tur, kur ir līdz 10.!!! Pēc tam e-pastā uzrāva lūpu - tipa viņu uzmeta un neatvēra. Kā tik tupai var būt???? Laikam, no šī te Zemkopības ministrijas bara!