www.sudzibas.lv Rietumu Banka Komisija+% no skaidrās naudas

Swedbank/Rietumu Banka - Komisija+% no skaidrās naudas

Fantastika, ka ar vienu un to pašu karti ārpus latvijas skaidro naudu varu izņemt bez komisijas maksas, bet tepat uz vietas, tiek novilkti ievērojami procenti iepriekš nebrīdinot.

Izmantojot Swedbank karti citos bankomātos, kā piemēram Rietumu banka. Komisijas maksa būs 2,81 EUR + papildus 2% no izņemtās naudas summas, bez jebkāda brīdinājuma.

Esiet modri, jo Rietumu Bankas bankomātos uz displeja info ātri mainās, kas psiholoģiski maldinās Jūs tāpat kā triks ar mikroskopiskajiem burtiņiem reklāmas baneros vai līgumos....... paspēsiet izlasīt tikai sākuma info: "Rietumu bankas bankomātos bez papildus komisijas maksas, tāpat kā savos bankas bankomātos, naudu var izņemt arī.......tālāk diezvai paspēsiet izlasīt, jo displeja info nomainīsies uz citu

F