www.sudzibas.lv Rietumu Banka Darbs Rietumu bankā

Rietumu Banka - Darbs Rietumu bankā

As rietumu banka par standarta praksi jauniem darbiniekiem ir pieņēmusi sekojošu - pēdējā pārbaudes laika dienā darbiniekam tiek piedāvāti divi varianti: vai nu šī ir pēdējā darba diena, vai pārbaudes laiks tiek pagarināts par diviem mēnešiem.
1. Darbinieks netiek informēts likumdošanas aktos/iekšējos normatīvajos dokumentos paredzētajā kārtībā par pārbaudes laika darba tiesisko attiecību izbeigšanu;
2. Ņemot vērā, ka pārbaudes laiku pēc likuma pagarināt nevar - tiek parakstīts atlūgums (ar termiņu pēc 2 mēnešiem) , kuru darbinieks paraksta vienpersoniski un vadītājs pēc 2 mēnešiem izlemj - vai darbinieks var palikt strādāt vai nevar. Ņemot vērā, ka šāda prakse tiek pielietota plaši tieši rietumu bankā - tiem ir interese pabiedēt darbiniekus, bet nedomājot par to, ka tas nerada motivāciju turpmākai sadarbībai.. Ir kolēģi, kas turpina strādāt, ir kolēģi, kas aiziet un ir kolēģi, kas 2 mēnešus atsēž:)
3. Netiek sniegti nekādi argumenti šādai rīcībai - nav argumentācijas par darba kvalitāti (vispār nekādu komentāru, jo tādu faktiski nav (kas parāda neapmierinošu darbu)
4. Despotiski vadītāji, kas ir stipri aizkavējušies padomju laikos, bez inovācijām, senām sistēmām un aplamiem neargumentētiem lēmumiem.
5. Spiediens par vakcinēšanos tika izvirzīts krietni pirms laika, kas tiek argumentēts ar to, ka iestāde nevar strādāt attālināti, jo tas nav standarta darbs.
Spriediet paši, taču pieredze no rietumu bankas ir sagrāvusi visas domas par teju visām bankām un attieksme pret darbiniekiem ir zem katras kritikas.

29.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

V VeseligaKritika 08.08.2021

Es pieļauju, ka darbs šajā bankā pasliktinājās kopš ECB sankcijām un naudas aizplūšanu. Es savulaik strādaju Rietumu bankā, biju iesaistīts banku sistemas izstrāde/uzturēšānā. Alga bija laba, jo specifiska joma, kurā nav liela konkurence, līdz ar to to var izmantot sava labā. Cik zinu, tad citur algas nebija labas, darbinieki mainījās, bet tas ir nodaļas vadītaju bezzobainības dēļ.
Proti, ja tu neesi krieviski runājošs ebrejs, tad ir visai čābīgi parastā amata tur strādāt. Šis bija ļoti labi redzam, bet tas ir Suhorukova pirksts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes