www.sudzibas.lv Riepu serviss uz Senču ielas pie Nestes Nekvalitatīvs pakalpojums,kura rezultātā bojāts klienta īpašumš

Riepu serviss uz Senču ielas pie Nestes - Nekvalitatīvs pakalpojums,kura rezultātā bojāts klienta īpašumš

Sveicināti. 01.08.2016 konstatēju, ka manam auto ir tukša riepa, lasot atsauksmes internetā nolēmu doties uz Senču ielas servisu iegūt informāciju, par cenām un reālajiem darba laikiem. 02.08.2016. Ierados uz laiku kad servisam jāsāk strādāt, bet nekā neviena nav bēc min 20 gaidīšanas irodas darbinieks, kurš nesteidzīgi gatavojas darbam. Kad sāku runāt ar "meistaru" jau tiku pārsteigts, jo pa diennakts tumšajām stundām pakalpojumu cenas bija mistiski pieaugušas par 20 eur, nodomāju, nu neko, bet nu tā kā nebija izveles iespēju nolēmu pārmontēt riepu. "Meistars" entuziasma pilns uzsāka darbu, un tad es biju pārsteigts vēl vairāk jo nebiju paguvis pat cigareti nopīpēt kā šis jau nāk ar manu svaigi uzbortēto gumiju. Jauneklis pieritināja riepu pie auto un atstāja biju nesaprašanā, jo domāju ka bez rindas apstāklos var tak uzlikt riepu uz auto, jo servisa ir pacēlājs un viss kas nepieciešams lai ātri veiktu šo operāciju ,bet nekā. Pats launākais ir tas, ka diski man auto pirkti jauni vasaras sākumā, grafīt melni, skaisti, bet no tā "meistara" es vińu sańēmu saskrāpētu un ne jau nedaudz, bet pa pilnu programu. Uz jautājumiem atbildēt un sniegt paskaidrojumus " meistarińš" nebija spējīgs, kad jautáju pēc vadības tel.nr. atbildi nesańēmu esmu loti vīlies un neapmierināts, nevienam neiesaku uz turieni doties, krūmu "Meistars" tur strādā, kuram rokas aug ne no īstās vietas ( brauc ar zilu škoda octavia universali).

P

P Pelēkais 27.03.2022

Riepu serviss uz Senču ielas, RC 24.LV, SIA - pilnīgi noteikti varu piekrist, ka šajā kantorī cenas "brīnumainā kārtā" pieaug pa to laiku, kamēr aizbrauc līdz viņu servisam. Ja nav vienalga cik samaksāt/pārmaksāt, tad noteikti neiesaku šo kantori.
Cena vēlreiz jāsaskaņo iebraucot pa vārtiem, bet arī tad droši vien izdomās iemeslu prasīt vairāk.